מזכרת מחתונה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

מזכרת מהחתונה של הזוג המושלם

כל חתונה מרגשת ומיוחדת, אך היא כוללת גם כמה אלמנטים זהים. אחרי הכול, בכל חתונה כמעט יש קבלת פנים בליווי מוסיקלי עדין, ריקודים סוערים ומנות טעימות בין לבין. מה שיכול להבדיל בין חתונה אחת לרעותה, הוא אותן מזכרות קטנות שכולנו אוהבים לקבל. המזכרות מאפשרות לבני הזוג להגיד תודה לכל האורחים שהגיעו לשמח אותם ולהותיר חותם לאורך זמן.

מזכרת מחתונה

מישהו נתן לי מזכרות קטנות

מתחתנים בקרוב? מזל טוב! סביר להניח שכבר סגרתם אולם, הזמנתן צלם וקייטרינג טעים. כעת מגיע הרגע לעצב הזמנות ומזכרות. בחברת שקאלו תוכלו למצוא מגוון רחב של מזכרות מעוצבות ואיכותיות. אלה כמה רעיונות למזכרות מקוריות שכולם אוהבים:

  • פנקס רשימות ממוגנט – האורחים שלכם יודו לכם על המזכרת היפהפייה הזו בכל פעם שהם יצטרכו לרשום משהו בעודם מדברים בטלפון, או כשהם רוצים לערוך קניות. פנקס הרשימות תלוי תמיד על המקרר, מוכן ומזומן לפעולה.
  • ברכת המזון – מזכרת איכותית וערכית לכל שומרי המסורת. כמובן, על גבי הברכון נהוג לחרוט את שמותיהם של בעלי השמחה.
  • סימנייה – אם יש לכם חברים שאוהבים לקרוא ספרים, סימניה פרחונית ומעוצבת היא המתנה המושלמת עבורם. בכל פעם שהם יקראו ספר טוב, הם ייזכרו בחתונה המדהימה והמיוחדת שלכם.
  • זמירות לשבת – אין דבר נפלא יותר ממשפחה המתאספת בערב שבת כדי לאכול ולשיר יחד שירי שבת. ספרון זמירות לשבת מעוצב הוא מזכרת שימושית וטובה, ויכול להיות שהוא אף ילמד את בני המשפחה שיר חדש שהם מעולם לא נהגו לשיר.
  • מזכרות לקראת ימים מיוחדים – אם אתם מתחתנים לפני מועדים מיוחדים כמו פורים או פסח, תוכלו להעניק לאורחים שלכם מזכרת ברוח החג: מגילת אסתר, הגדה של פסח, סדר ספירת העומר ועוד.

לא רק לחתונה

מזכרות לחתונה הן דרך נפלאה לשמח את האורחים, אבל אינכם צריכים לחכות לחתונה שלכם כדי להעניק מתנות לאחרים. ישנם אירועים רבים ושונים שבהם ניתן להעניק מזכרות לאנשים שאתם אוהבים: מסיבות בר מצווה ובת מצווה, מסיבות ברית מילה, אירוסין ואפילו ימי הולדת מיוחדים ובלתי שגרתיים. כי כל אחד מאתנו היה רוצה לקבל מתנה קטנה, מעוצבת ואיכותית שתשמש אותו לשנים ארוכות.

Share this post

גלילה לראש העמוד