חתונה מקורית
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

חתונה מקורית

אז החתונות הנפוצות בימינו הן באולמות אירועים, או מקסימום גן אירועים – וברור למה. אולמות אירועים מעניקים לנו את התנאים הנוחים. הכול מאורגן: מזגן (כמה חשוב), שירותיים מסודרים, מטבח מאורגן, מבנה מקורה, חניה, מטבח עם לוגיסטיקה מוכנה… הכול מוכן ומאורגן, כשיש כבר סרט נע של חתונות כך שצוות האולם הוא כבר מכונה משומנת שמבטיחה שהכול ידפוק. אז ברור לגמרי למה חתונה באולם נפוצה כל כך. מגיע לה בהחלט את הקרדיט שלה.

 אבל… חתונה באולם היא בהחלט לא חתונה מקורית! ולא, לא משנה עד כמה היא מושקעת ואם איל גולן הוזמן לשיר בה. אז מהי כן חתונה מקורית? חתונה בטבע!

חתונות בטבע הן שונות ומאפשרות לנו להתחתן במקום שבני אדם מחוברים אליו ומרגישים בו את החיבור האלוהי. אוויר נקי, עצים, נחלים, ים, פרדסים, מטעים ועוד ועוד מאפשרים לנו רווח כפול של חתונה מקורית: גם החתונה בטבע עצמו היא מקורית ומיוחדת, וגם מגוון האפשרויות ללוקיישנים לחתונה בטבע, כפי שהוזכר קודם, הוא עצום. כך שגם אם האורחים אפילו דמיינו איך חתונות בטבע נראות, הם עדיין יהיו מופתעים מהמקוריות של למשל חתונה ביער טרופי או נניח חתונה כפרית בפרדס ריחני.

חתונה בטבע אגב, לא אומרת לחוזר לימי השטח בצבא. ישנן חברות שמקימות חתונה בטבע בתנאים דיי מפנקים.

Share this post

גלילה לראש העמוד