נעלי כלה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

3 טיפים לבחירת נעלי כלה

כאשר כלה לעתיד ניגשת לחנות לבחור שמלה, נעליים או כל אביזר אחר שאמור לשרת אותה ביום חתונתה, באופן טבעי, היא צריכה לשאול את עצמה, מה יכול להתאים לה, מה יכול לענות על הצרכים שלה ואיך היא יכולה לשלב בין כל הפריטים השונים בצורה נכונה, כך שהם יאפשרו לה להיות הכי יפה שהיא יכולה, ביום האירוע.

על כל פרט ופרט, נהוג להתייחס בנפרד, תוך כדי שבוחנים כיצד כל הפריטים ביחד מתחברים בצורה טבעית, בצורה נכונה. לכן, כל כלה שניגשת לבחור בגדים או פריטים אחרים לחתונה, צריכה לשאול את עצמה, מה יכול להתאים לה לחתונה, מה יכול להפוך אותה לכלה הכי יפה שהיא יכולה להיות. בדיוק כמו שהיא רוצה. אך מעבר לזה עומדת השאלה, עד כמה הפריטים השונים יאפשרו לה ליהנות מנוחות, יאפשרו לה לרקוד או ללכת בין האורחים בצורה נוחה ופשוטה

דוגמא טובה לכך אפשר לראות במקרה של מאסטרו נעלי כלה. אי אפשר לבחור נעליים רק על בסיס פרמטר של יופי, אלא צריך גם להתייחס לפרמטרים אחרים, למשל, של נוחות.

3 פרמטרים על פיהם יש לבחור נעלי כלה

ראשית, יש לבדוק עד כמה הן מתאימות לכף הרגל, עד כמה הן נוחות והאם ניתן לרקוד ולנוע איתן בצורה חופשית ובטוחה כך תוכלו גם לבחור נעליים בחנות של מאסטרו נעלי ערב. יש לקחת בחשבון, מדובר ביום ארוך מאוד, שמתחיל בבוקר עם הצילומים וממשיך עם החתונה עצמה. לכן חשוב להתייחס לכל ההיבטים שקשורים אליו.

שנית, יש להתייחס לשאלה איך הנעל מעוצבת, איך היא בנויה, כך שהיא תתאים לשמלה ולשאר האביזרים בהם הכלה מבקשת להשתמש.

שלישית, יש לבחון מה איכות הנעל והאם היא יכולה להחזיק מעמד זמן רב, האם היא יכולה לשרת את הכלה גם אחרי יום החתונה.

Share this post

גלילה לראש העמוד