חתונה בתל אביב
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

חתונה קטנה במרכז

חתונה בתל אביב

חתונה בתל אביב האם זה עושה את ההבדל?
חתונה היא אירוע מתוכנן של זוגות וכמובן לפנייה מגיע הצעת נישואים ואז אתם מגעים לרגע הזה שבו אתם צריכים להחליט על כל הפרטים, אז בחרתם את תאריך שאתם הכי מעדיפים יש לכם מלא תובנות לגבי איך תרצו את החתונה לשכם מה התקציב שלכם, ואז אתם חושבים על האולם.
כמות העצות שיש כמות הדברים שאתם צריכים החליט בין אולם רחוק לקרוב, גן אירועים או אולם ואו משולב, כל אלה ועוד נמצאים לבחירתכם וכל שנשאר זה לעשות ברור מסבי של השוק ולהחליט נשמע קל נכון?

לחשוב על עולמות
אולם הוא המקום בו הכל הולך לקרות ואז אנחנו מתחילים לחשוב האם אנחנו רוצים אולם קטן, אולם גדול, השיקולים הנוספים העומדים מולנו הם : שהמיקום יהיה נוח לאורחים, או מרכזי ואו אולי רחוק. שתהייה חנייה נגישה. לאחרונה התחלה תנוע של חתונות דווקא בלב ליבה הפועם של תל אביב, המקום נוח ונגיש לרוב לכל האורחים והאווירה הייחודית שיש בעיר האורות מהווה משהו חדש ושונה והופכת את החתונה לבועטת יותר.

חתונה בצהריים
יש כמובן את החתונה בשישי בצהריים רגע לפני כניסת שבת שכל הקסם של הסוף שבוע מרחף באוויר, הינה טרנד להוט לאחרונה והרבה צעירים מתחילים לרצות יותר ויותר את הקונספט של חתונה זו,
האווירה קלילה יותר רגוע יותר, אירוע שכזה מתרים לזוגות אשר נמאס להם מהחתונות ערב שהפכו להיות חלק מהשגרה. חתונת ערב דורשת מהאורחים לצאת מוקדם מהעבודה, יש כאלה שגם צריכים למצוא פתרון לילדים, ולעמוד בשעות העומס של הכבישים כדי להגיע בזמן לחופה. יש גם כאלה שיקראו לזה קוד לבוש קליל יותר ופחות רשמי בחתונה של צהריים לרוב היא גם חתונה קטנה בתל אביב ובאווירה אינטימית יותר.

שכולם ייהנו
כמובן שבחתונה בשישי קמים באיזי ומגעים רעננים ומוכנים לרקוד ולשמח את החתן והכלה בכל האנרגיות הדרושות. יש כמובן את הקישוט והאווירה של האולם שלרוב ייתן תחושה כזו או אחרת לאירוע שלכם הכל תלוי באייך תבחרו לעצב, תפריט האוכל יכול להיות מגוון ואשיר ולמרות זאת קליל ונחמד רק כמובן צריך לזכור את אלו שלא אוכלים בשר. אז האם הקונספט של חתונה קטנה בתל אביב נשמע לכם מעניין אתם צריכים להמשיך לבדוק ולחפש מה תרצו לעשות אבל תזכרו שזה האירוע שלכם ואתם אלו שצריכים להיות הכי מרוצים ממנו.

Share this post

גלילה לראש העמוד