אישורי הגעה לחתונה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

אישורי הגעה לחתונה – למה חשוב להשתמש בשירות?

עולם האירועים, כידוע, הפך להיות תחום מאוד רחב ומפותח, הרבה יותר ממה שהיה בעבר. זה נכון לגבי אופי האירועים, אופן הארגון שלהם וכן כל מה שקשור לתהליך הזמנת אורחים לאירוע, ובאינספור פרטים אחרים. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך, ללא צל של ספק זה כל הנושא של אישורי הגעה לחתונה. בעבר, כאשר זוג עמד להתחתן, אחרי שהוא שלח הזמנות לאורחים, הוא וידא באופן אישי עם כל אורח ואורח, האם הוא מתכוון להגיע לאירוע. זה דרש מהזוג או מבני המשפחה שלהם לעשות שיחות טלפון רבות ולבצע את כל מה שנדרש בשביל לוודא מי מגיע ומי לא. בהתאם היה להיערך לאירוע. 

היום עומד לרשות בני הזוג שירות אישורי הגעה לחתונה דרך מיקור חוץ. כלומר, חברה חיצונית אשר עובדת עם מערכת מוכנה ליצירת קשר עם המוזמנים בשביל לוודא מי מגיע ומי לא. המערכת כוללת גם הודעות SMS, גם מיילים וכן שיחות טלפון של מוקד אשר יוצר קשר ישיר עם המוזמנים. 

למה משתלם להשתמש במערכת זו?

ראשית, זה חוסך הרבה מאוד זמן, הרבה מאוד טרחה, ומונע את הצורך מבני הזוג ובני המשפחה לבצע את העבודה. צריך לזכור, ייתכן ויהיו מקרים שהמוזמנים יתקשו להודות שהם לא מגיעים, אם בני המשפחה או בני הזוג ייצרו איתם קשר. לעומת זאת, לא תהיה להם בעיה לומר את האמת ולהודות שהם לא מגיעים, אם מדובר בגורם זר שיוצר איתם קשר. 

שנית, הרבה פעמים הטלפון של המוקד מזכיר להם בכלל שיש אירוע. ישנם אנשים ששוכחים מזה, והמערכת מתזכרת אותם. 

שלישית, זה מאפשר לייצר סדר וארגון טוב יותר של האירוע. כך חוסכים עלויות מצד אחד ויוצרים אירוע הרבה יותר מאורגן. 

Share this post

גלילה לראש העמוד