חתונה בכותל
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

חתונה בכותל – יותר רומנטי מזה?

זה סופי? היא ענתה כן? ואתם בהתרגשות גדולה ומעצימה לקראת היום המיוחל. המסע לעבר החתונה מתחיל מעכשיו. נתחיל עם האולם אירועים זה הדבר שחשוב לסגור מהר אם אתם רוצים תאריך מסוים יום האהבה, יום האישה, יום הולדת, או כל יום מיוחד אחר. תאריך יש? נהדר מתקדמים איפה יתרחש אירוע הענקת הטבעות? אם אתם מחפשים מקום מיוחד, עם אווירה שלא משתמעת לשני פנים ובארץ – עיר הבירה שלנו – ירושלים מקום מושלם לערוך חתונה. ואולי מול הכותל? רעיון נהדר לערוך חתונה בכותל ולא לשכוח את הרומנטיקה.

כיפת הזהב בתמונות החתונה

זה לא משנה אם אתם ירושלמים, צפונים או דרומיים או אפילו מהתפוצות כל מי שמגיע לירושלים מרגיש את האווירה המתפרצת מתוכה, אי אפשר לתאר במילים את ההרגשה ברגע שנכנסים למקום הקדוש הכותל- פשוט עולם אחר ונעים יותר. ולערוך חתונה במקום כזה אין יותר מרגש ורומנטי מזה.

אבל איפה חוגגים בתוך הכותל? ברחבת הכותל יש מספיק מקום לכולם? אז זהו שאתם יכולים אבל מה תאכלו אח"כ בכל זאת אנשים הגיעו מרחוק? לכן יש מקום מיוחד שנמצא בדיוק מעל הכותל מקום המיועד לאירועים מיוחדים והרי האירוע שלכם הוא מיוחד לא? מסעדה מיוחדת בה תמצאו את כל מה שאתם צריכים לערוך את החופה תפריט עשיר וכשר, עיצוב המקום, ידאגו לכם למוזיקה או לנגנים לפי בחירה ויום החתונה המיוחד הזה לא ייצא לכם מהראש לעוד שנים רבות, אם בכלל. המקום מיועד לארח עד 100 איש כך שאם אתם רוצים חתונה אינטימית,קטנה, רומנטית עם משפחה וחברים קרובים מאד – זה המקום.

הרי את מקודשת בטבעת זו – מול הכותל

המשפט המרגש ביותר שעורכים את החופה ושכל אישה רוצה לשמוע אותו ברגע שהיא מתחת לחופה "הרי את מקודשת לי" ובתוך תוכה מתפללת שהחתן המתרגש יצליח לשבור את הכוס בפעם הראשונה ושזה קרה שמחה וצהלה מתחוללת במקום. וכאשר כל האירוע המרגש הזה (באמת) קורה מול הכותל השמחה היא כפולה. לא רק לחתן ולכלה אלא לאורחים שהוזמנו. נוף מדהים, ארוחה טובה ויוקרתית , אוויר נקי וטהור. אין יותר ממושלם.

אז לפני שאתם רצים לכל מיני מקומות נידחים (שזה בסדר) ומחפשים את המקום המיוחד לערוך את אירוע החתונה שלכם תבדקו בכותל המערבי , יופי של נוף, אוכל נהדר ואווירה שלא ניתן לקנות בכסף. מקסימום תיהנו – זה כל מה שצריך ושיהיה במזל טוב. נפגש בברית או בבריתה – מול הכותל.

Share this post

גלילה לראש העמוד