עיצוב חתונה בעזרת פרחים
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

המדריך המלא לעיצוב חתונה בעזרת פרחים

אחד הפרטים החשובים ביותר בתהליך של ארגון חתונה, הוא העיצוב של המקום, בין אם זה עיצוב הרקע, עיצוב החופה, עיצוב הכניסה, השולחנות וכמובן עיצוב בעזרת פרחים פרחים שיוצבו במקומות שונים, בין אם זה במרכז השולחן ובין אם זה במקומות אחרים בחלל החדר.

יש אנשים שלא מסתפקים אך ורק בעיצוב השולחנות או מקומות אחרים, נקודתיים, באמצעות פרחים אלא הם בוחרים לעצב את כל החתונה בעזרת פרחים, והם מתייחסים כמובן גם לשאלה באילו פרחים להשתמש בשביל לעטר את הכלה והחתן, את השושבינות וכן גורמים אחרים שאמורים להופיע בחתונה ולהשפיע עליה.

לפני שאנחנו נסביר כיצד מעצבים חתונה בעזרת פרחים, חשוב להדגיש נקודה משמעותית והיא, כמו כל דבר אחר שקשור לארגון החתונה, יש להתחיל בתכנון מספיק זמן מראש, מצד אחד, ומצד שני, יש לקחת בחשבון שהתהליך לא אמור להתחיל שבועות לפני החתונה, בדרך כלל כל העיצוב יתבצע יום-יומיים לפני, כשמתחילים לארגן את המקום לקראת האירוע.

כיצד מעצבים חתונה בעזרת פרחים

ראשית, אנחנו צריכים לבחון את גודל השטח שעומד לרשותנו וכמובן את הדרך בה עלינו לחלק אותו, בין אם זה על פי אזור המזון, אזור הריקודים, האזור בו עורכים את הטקס וכל חלק אחר במקום.

שנית, אנחנו צריכים לבחון אילו פרחים יכולים להשתלב במקום בצורה אופטימאלית, בין אם זה מבחינת צבעים, מבחינת סגנון, מבחינת גודל, ריחות ועוד. רצוי להקפיד שיהיו אלה פרחים טריים כמובן, צבעוניים, מגוונים, וכן יש לבחון שלא מדובר בפרחים עם מאפיינים אלרגניים.

שלישית, חשוב לבחון את שאלת העיצוב כשלעצמו, כיצד אנחנו רוצים לעצב את המקום בעזרת פרחים בצורה אפקטיבית ויפה, פשוטה ומרשימה, הכל בהתאם לתנאים וליכולות שלנו לעשות זאת.

Share this post

גלילה לראש העמוד