שמלות כלה 2017
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

טרנדים של שמלות כלה ב2017 – ביי לגרנדיוזיות, ברוכה הבאה פשטות

בשנת 2017 המגמות של שמלות הכלה יהיה בעיקר תחכום. בשנה זאת ניתן לחזות בפחות תחרות, בבדים שאינם צמודים לגוף אך נופלים בצורה נכונה, בסגנונות בוהמיינים ובדים מחמיאים. אז מהם הטרנדים של שמלות כלה ב 2017? הכל בהמשך.

אם 2015 ו 2016 היו גדושות בתחרות, שנת 2017 מתחילה בבדים משיים שנופלים על הגוף, הם מצד אחד לא נצמדים מידי, ומצד שני מחמיאים במידה רבה לגוף הנשי. השמלות נראות ממש הוט קוטור והן מעוצבות במראה הווינטג', תוך שהן יכולות מצד אחד להיות סגורות במחשוף אך מצד שני לחשוף רגל באמצעות שסע נועז.

אלגנטיות של קיפוד

שמלות הכלה של 2017 מתנערות מהמראה הדודתי שאפיין לעיתים רבות את שמלות הכלה, והן מעוצבות במראה חלק נקי ואלגנטי. הכלות של ימינו רוצות מראה חד, מהוקצע והן הופכות את הכלות חפות יותר מאיפור, השיער נראה פשוט יותר, תוך שכל המראה חף מתוספות ומראה מצועצע. ובאמת כך גם שמלות הכלה של 2017, עדינות ואלגנטיות.

שנות השישים הפשוטות

שנות השישים היו שנים בהן אנשים יצאו במחאה, ובד בבד רצו חיים פשוטים יותר. גם היום בעידן הטכנולוגיה ישנם אנשים שרוצים לחיות חיים פשוטים יותר, ומכאן גם כלות שרוצות להרגיש חפות ממניירות ולכן הן בוחרים בעיצובים בפשוטים, בבדים הנופלים, בשמלות הכלה בעלות כתפיות דקות, בבדים החלקים, הגזרות הפשוטות למראה, הבד החלק והלא מצועצע. בסך הכל בשמלה החדשה ישינה השקעה רבה על מנה להפוך אותה לחפה מגרנדיוזיות ומותאמת לגוף הכלה. לכן ניתן למצוא שמלות רבות המעוצבות במראה הפשוט שמזכיר מעט את שנות השישים, עם נגיעות מודרניות.

חליפת כלה

אחד הטרנדים המפתיעים שניתן לראות בשנת 2017 בעיצוב שמלות כלה הוא עיצובי שמלות המושפעים מחליפות מכנסיים. העיצוב משלב בתוכו חלק עליון שנראה כמו בלייזר אלגנטי עם מחשוף עמוק שמתחתיו משתפלת חצאית מרשימה במיוחד. מה שנוצר הוא מראה גותי בוהק מלובן מרשים ומעט כוחני. התוצאה מרהיבה.

לסיכום שמלות כלה לשנת 2017 מגוונות אך עדיין נותנות טון מרשים ואחיד – הפשטות אך הכוחניות זורמת מהן. ובנשימה אחת ניתן לומר שלום למראה המצועצע והדודתי שאפיין כלות מאופרות בהגזמה, ומעוטרות בנצנצים ופייטים.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד