להגיע לחתונה בסטייל
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

5 דרכים להגיע לחתונה בסטייל

אירוע כמו חתונה צריך להיערך בסטייל, לא משנה אם האירוע נערך באולם או בגן אירועים. ואם עורכים אותו בטוב טעם, אז מן הסתם, גם הכלה והחתן אמורים להגיע אליו בסטייל. אספנו 5 דרכים מעניינות.

תשומת לב לפרטים הקטנים

זוגות אשר עומדים להתחתן מקפידים שכל פרט ביום החתונה בכלל ובחתונה עצמה, יהיה מיוחד, יהיה מתאים לאופי ולסוג האירוע. הם יודעים שמדובר ביום מיוחד, חד פעמי, היום הכי מאושר בחייהם ולכן הם יעשו הכל בשביל שהאירוע, מהתחלה ועד הסוף, יהיה בסטייל מיוחד. לשם כך, הם יחפשו גם דרכים ייחודיות כיצד להגיע אל האירוע. השכרת רכב יוקרה ליום המאושר בחיים, זו דרך אחת להגיע אל האירוע בסטייל. במאמר זה נלמד על דרכים נוספות.

לפני שנציג חמש דרכים כיצד להגיע אל החתונה באופן ייחודי, צריך לומר שלא משנה באיזו דרך בוחרים, הרי שיש להחליט על כך מראש ויש לבצע את ההזמנה, במידה ויש צורך, מראש ולא ברגע האחרון על מנת שהכל יהיה מוכן ומאורגן. אם נחכה לרגע האחרון, ייתכן וזה יהיה בלתי אפשרי להתכונן לכך.

דרכים להגיע אל החתונה בסטייל

השכרת רכב יוקרה

לא חייבים ללכת על רכב פשוט, אפשר לשכור רכב יוקרתי, עם או בלי נהג, רכב שמכיל בר, מושבים נוחים, מערכת בידור וכל מה שאנחנו רק יכולים לחלום עליו.

אופנועים

אם אתם חובבי אופנועים ואם אתם לא מפחדים, זו יכולה להיות דרך מיוחדת להגיע אל האירוע. תהיו בטוחים שהאורחים יופתעו מכך.

מסוק

אומנם מדובר בדרך יקרה, אך אם יש אפשרות כספית, אין סיבה שלא תגיעו אל החופה ישר מן המסוק. צריך לוודא כמובן שיש אזור נחיתה נוח ובטוח במקום.

סירה

בהנחה ואתם מחליטים לערוך את האירוע על חוף הים, אפשר לבחון אופציה להגיע אליו באמצעות סירה שתעגון על החוף. זה יכול להיות רעיון נחמד לערוך שייט נעים לפני הטקס והאירוע.

רכיבה על סוסים

למה שלא תעשו את זה בדרך הישנה והטובה? תיכנסו אל החופה על גבי סוסים, רכיבה קלה, עם או בלי ליווי מדריך מקצועי, רק תוודאו שיש לכם איפה להשאיר את הסוסים אחרי שתרדו מהם ותלכו אל החופה.

אז, מהי הדרך האידיאלית ביותר עבורכם?

Share this post

גלילה לראש העמוד