צלם לחתונה - למה הוא עולה יותר מצלם לבת מצווה?
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

צלם לחתונה – למה הוא עולה יותר מצלם לבת מצווה?

צלם לחתונה נחשב לאחד הגורמים החשובים ביותר להצלחת האירוע. אומנם באירוע עצמו התפקיד שלו פחות מהותי, אך בסיום האירוע כל זוג היה רוצה לקבל אלבום מקצועי שינציח עבורם את אחד האירועים המרגשים ביותר בחייהם המשותפים. לכן חשוב להשקיע בצלם מקצועי ומיומן, אשר יצליח לתפוס את הרגעים הספונטניים והמרגשים ביותר, לצד צילומי המשפחה המסודרים וצילומי הטקס הקלאסיים.

כמו כן, חשוב להבין כי צלם ברמה גבוהה יוכל לתדרך את הזוג המאושר, הוא יגיד להם בדיוק לאן להסתכל ומה לעשות, במטרה לקבל את התמונות המחמיאות והמעניינות ביותר. ניתן היום לבחור מתוך מגוון רחב של חבילות צילום, החל מחבילה בסיסית הכוללת תמונות סטילס בלבד, ועד לחבילות הכוללות גם צילומי וידאו, אלבומים דיגיטליים, צילומי מגנטים ועוד.

צלם לחתונה – מה בדיוק כלול בחבילה ולמה זה עולה יותר מצילום בר מצווה?

כאמור, חבילות הצילום האפשריות הינן רבות ומגוונות, היות וכל זוג מעוניין להרכיב את החבילה שהכי מתאימה לאינטרסים שלהם. ישנם זוגות שיבחרו לתעד את האירוע שלהם בכל דרך אפשרית, כולל תמונות סטילס, תמונות וידאו ואף צילומי מגנטים עבור האורחים, לעומת זוגות אחרים שיסתפקו רק בצילומי הסטילס הקלאסיים. כאשר מדובר על אירוע חתונה סטנדרטי הכולל עד 400 אורחים, יש צורך ביותר מצלם אחד כדי לתפוס את כל הרגעים המיוחדים והמעניינים באירוע.

לכן יש צורך לקחת לפחות שני צלמי סטילס בנוסף לצלם וידאו מקצועי, על מנת לתעד את כל חלקי האירוע ולא לפספס דווקא את האירועים הספונטניים שיצטלמו כל כך יפה במצלמה. כמו כן, זוג שירצה לפנק את האורחים שלו במגנטים מהאירוע, יצטרך לשכור שני אנשים נוספים – צלם עבור המגנטים ועוזר שיפיק את המגנטים עצמם. כך שסך הכול מדובר על הרבה יותר צלמים ואירוע הרבה יותר ארוך, דבר שכמובן מתבטא גם במחיר עצמו.

לסיכום, כל זוג שעומד לפני אירוע החתונה שלו, חייב לדאוג לצילום חתונה מקצועי וברמה הגבוהה ביותר. חשוב לשכור את שירותיו של צלם לחתונה שמתמחה בצילומי אירועים, כדי להבטיח עבודה מקצועית וצילומים שיקשטו את קירות הבית שלכם בגאווה.

Share this post

גלילה לראש העמוד