למה לערוך בר מצווה בכותל?

בר מצווה בכותל

כשיום בר המצווה מגיע, אתו מגיעה גם השאלה, מהי הדרך העדיפה לציין אותו? האם בחגיגת בר מצווה מפוארת באולם אירועים מהוקצע יחד עם מאות אורחים, האם בטיסה לחו"ל לארץ רחוקה עם כל המשפחה או האם בחגיגה אינטימית בכותל המערבי?

כמובן שהבחירה לא פעם נעשית בהסתמך על סוגיות כמו המסורת המשפחתית, הרצונות של חתן השמחה, או השקפת עולמם של זוג ההורים. אולם אם אתם מעוניינים שיום בר המצווה יהפוך לציון דרך בעל משמעות בחייו של בנכם, אין ספק כי בר מצווה בכותל המערבי, אחד האתרים הקדושים לעם היהודי, תהיה הבחירה הטובה מכולן.

מסורת עתיקת יומין, ממש כמו הכותל המערבי

חגיגת בר המצווה זו מסורת עתיקת יומין אשר מתבצעת כבר אלפי שנים ומשמעותה הכנסת הנער הצעיר אל תוך עולם המסורת והמצוות של העם היהודי, מה גם שדורות על גבי דורות של יהודים מבצעים את הטקס המיוחד בארץ וברחבי העולם. לכן, היות ומדובר במסורת עתיקת יומין, מה יותר סמלי ומשמעותי מאשר לחגוג את טקס בר המצווה בלא אחר מאשר הכותל המערבי?

השילוב של מסורת ארוכת שנים יחד עם מקום בעל ערך כה רב לעם היהודי, תהפוך כל טקס לחוויה מיוחדת. מה גם שכיום ניתן לחבור לחברת הפקה המתמחה בתכנון וארגון בר מצווה בכותל וכך להעשיר את החוויה ולהפוך אותה ליותר מרגשת תוך שילוב אטרקציות הייחודיות רק לירושלים, כמו סיור מודרך בסמטאות העתיקות, ביקור בתצפיות הכי יפות וליווי של נגני שופרות במהלך הטקס.

חוויה אינטימית ומרגשת במינה

בניגוד לאולם אירועים, אליו על פי רוב מגיעים עשרות אם לא מאות אורחים ולא לכולם ישנה זיקה ישירה לנער המתבגר, אירוע בר מצווה בכותל הוא יותר אינטימי וחוויתי ומתאים למשפחה המצומצמת. כמובן שניתן להזמין אליו כמה מוזמנים שרוצים וכן לארגן הפקה תואמת, אך עדיין מדובר בחוויה חד פעמית ולכן טקס טריוויאלי, כמו באולם אירועים, הוא הרבה יותר שגרתי מאשר קיום בר מצווה בכותל.

טקס מיוחד שייזכר לעד

ללא ספק הפקת בר מצווה בכותל זו חוויה שתיזכר לעד, כמצופה מחוויות מרגשות ואינטימיות שנוגעות בלב האורחים ובני המשפחה ומשאירות טעם של עוד. לכם אם אתם מתלבטים, המלצה שלנו – בחרו בדרך הכי מיוחדת לחגוג בר מצווה, בין נופיה הקסומים של ירושלים ובאתר עלייה לרגל,  הלוא הוא הכותל המערבי.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יבוא מוצרים לאירועים מסין
עריכת אירועים והפקתם, דורשות הרבה מאוד ציוד ומוצרים. ככל שמי שמפיק את האירוע מחזיק ביותר ציוד, כך הוא...
קרא עוד »
דצמ 23, 2014
הפקת חתונה
הוא הציע לך? איזו התרגשות. רגע החתונה הוא בין הרגעים המרגשים ביותר בחיים. למרות השינויים הרבים...
קרא עוד »
מרץ 22, 2018
בתי דפוס והדפסה איכותית של הזמנות לחתונה
כאשר מגיע הרגע בו אנחנו צריכים להדפיס הזמנות לחתונה שלנו אנחנו רוצים שההזמנות יהיו באיכות גבוה מאוד....
קרא עוד »
דצמ 28, 2016