הפעלות עם כלבים

הפעלות עם כלבים

אתם גם חושבים שכלבים הם החבר הטוב של האדם? הילדים שלכם שרואים כלבים ברחוב או אצל חברים, שמחים ורוצים לשחק איתם? הייתם רוצים שהילדים שלכם ילמדו ויכירו כלבים וגם ישחקו איתם? יש לכם הזדמנות, הזמינו ליום הולדת הפעלות עם כלבים. לכול מי שיש כלב או שהיה לו בעבר כלב, יודע איזו חיה מדהימה זו. יש אפילו שיגידו שכלב זה לא חיה אלה סוג של "בן אדם". יש כלבים מאולפים ומיומנים שעוזרים לילדים חולים, לילדים עם מוגבלות וגם לילדים בריאים לחלוטין שלא יכולים להיפרד מהם ויש גם עסקים שעוסקים בהפעלות עם כלבים והם יעניקו לכם ולילדים שלכם חוויה שלא תשכח.

מה כוללת ההפעלה:

בהפעלות עם כלבים הילדים לומדים להכיר את הכלב, יכולים לשאול שאלות שמעניינות אותם ומקבלים הסבר מפורט תוך שימוש בחידונים, ציורים ותמונות של כלבים וככה הילד לומד להכיר את הכלב לאהוב אותו ולא לפחד ממנו. בהפעלות עם כלבים יש כמובן גם כלבים חיים וכולם מאולפים ואוהבים ילדים. יש הכנה של המקום לפני האירוע ככה שיהיה מקום לשחק עם הכלבים, ללטף אותם, לתת להם לשתות ועוד . כחלק מהכנת הפעילות יש להכין את המקום גם למשחקי ריצה עם הכלבים שיראו מה הם יודעים לעשות כמו גלגולים, קפיצות בתוך לולאות ובכול מיני חפצים שונים. הילדים יראו איך הכלבים נותנים יד ומתגלגלים ואוכלים וגם להם יהיה חלק בהפעלה הזאת של הכלבים.

למי מיועדת הפעילות:

הפעילות מיועדת לילדים מגיל 4  שגם ילדים קטנים יותר יכולים להשתתף בחלק מהחוויות. מי שיש לו כלב או חושב להביא כלב זה יכול להיות פעילות מצוינת בשבילכם. חשוב להקפיד להישמע להוראות המדריכים. הכלבים לא מסוכנים ולרובם זאת לא הפעם הראשונה בפעילות מסוג זה. הם אוהבים ילדים ואוהבים לשחק אז תתכוננו להרבה ליקוקים חמודים.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים הפעלות עם כלבים:

בדקו כי לעסק שאותו הזמנתם יש תעודות המעידות על כך שהוא מוסמך לעבוד עם ילדים בעזרת כלבים ושהכלבים מאומנים. תוכלו לבקש לראות את הכלבים שיגיעו לפעילות דרך תמונות שיש באתר של העסק. כשמזמינים פעילות עם כלבים כדאי לשים לב שהכלבים או חלק מהם, הם הכלביים האישיים של אותם אנשים מה שייתן  לכם יותר ביטחון  שהם יודעים איך להתנהג אתם. משלל הפעילויות שיש היום לילדים הפעלות עם כלבים זה דבר נפלא ומקורי  אך בעיקר חוויה מלמדת  שלא תשכח והילדים שלכם ייהנו מכול רגע.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה חולצות מעוצבות הן המתנה המושלמת
כאשר יש לנו אדם אשר קרוב אלינו אנחנו נרצה לעשות כל מאמץ בכדי להבטיח כי אותו אדם יידע כמה הוא חשוב לנו...
קרא עוד »
דצמ 29, 2018
עוגה לבר מצווה – חגיגה בטעם טוב!
חגיגת בר המצווה מתקרבת בצעדי ענק וההכנות המשפחתיות בשיאן. אולם כבר מצאתם, קייטרינג יש והתקליטן כבר...
קרא עוד »
דצמ 06, 2016
סוגי עגילים לנשים: טרנדים בשנת 2021
תחת המושג תכשיט יש קטגוריות שונות. אחד הוותיקים הוא זה של העגילים, שמאז החלה האישה הראשונה לנקב את...
קרא עוד »
יונ 08, 2021