יום הולדת כמו גיבורי על
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

חוגגים יום הולדת כמו גיבורי על – ככה זה עובד

אין ספק שהגיבורים הגדולים ביותר של הילדים היום, הם גיבורי על. מבאטמן דרך סופרמן, עד לאקסמן וספיידר מן, איירוןמן וכמובן גיבורות על כמו וונדרוומן, קאטוומן, ואחרות. אנחנו רואים את זה בסרטים, סדרות טלוויזיה, ספרי קומיקס ואינספור מוצרים שונים ומגוונים שנמכרים בחנויות ובאתרי אינטרנט שונים. אין ילד שאין לו לפחות מוצר אחד של גיבורי על בחדר. 

אם זה המצב, אז למה שלא נחגוג לו יום הולדת גיבורי על ממש כמו הכוכבים? זה הדבר הכי הגיוני שיש. ילדים ישמחו שגם היום הולדת שלהם יהיה בסימן גיבורי על. אפשר לעשות את זה גם בלי להשתמש בכל הפעלולים, כל האפקטים והתפאורה שיש בסרטים ההוליוודים, אפשר לעשות את זה בצורה יפה, משכנעת ומעניינת, מספיק להיות יצירתי, ואנחנו נוכל לארגן לילדים שלנו מסיבת יום הולדת מתאימה, מסיבת יום הולדת בסגנון גיבורי על שהם אוהבים. 

לפני שנסביר איך זה עובד, חשוב לומר מראש, יש לתכנן הכל, לבדוק אם יש לנו את כל מה שצריך בשביל זה, וכך נוכל לייצר אירוע מתאים. 

איך עושים את זה בפועל

לשמחתנו הרבה, יש כיום הרבה מאוד מפעילים ומפעילות אשר מארגנים הפעלות בסגנון גיבורי על. למשל, משחקים בהם צריך למצוא אוצרות, משחקים בהם צריך להציל את הנסיך או הנסיכה מידיי הרעים, משחקים שצריך להציל את העולם מפני פשע ועוד. 

לשם כך, הם יוצרים תסריט מסוים שהילדים אמורים לשחק על פיו, כמובן שהכל נעשה באופן שמתאים לגיל שלהם. ההורים צריכים להתאים את התפאורה וכן רצוי, לקנות לילדה או לילדה, תחפושת מתאימה של גיבור על לפי הסיפור. ביחד עם המפעילים והמפעילות, אפשר לעשות את זה בצורה יפה ומיוחדת.

Share this post

גלילה לראש העמוד