גיבוי בענן וחשיבותו לצלמי חתונה

photographer-424623_960_720

מהו גיבוי בענן? מהי טכנולוגיית ענן, ומדוע היא כה חשובה לבעלי עסקים ובעיקר למי שעסוק בצילומי חתונה? במאמר הבא נפרט על הטכנולוגיה, ועל חשיבותה לעסקים ובעיקר לצלמי חתונה.

בשנה האחרונה ישנה מודעות גדולה לצורך בטכנולוגיה שמגבה נתונים, ומאפשרת להתייעל בכל הנוגע לעבודה תחת שרת אחד יעיל והגון. גיבוי בענן היא בדיוק הטכנולוגיה הזאת, בה משתמשים ארגונים גדולים, עסקים קטנים ואנשים פרטיים.

מהו גיבוי ענן?

גיבוי זה נוצר מתוך טכנולוגיית ענן, או בשמה השני 'מחשוב ענן', והיא טכנולוגיה שמסייעת לעסקים רבים ואנשים פרטיים לגבות את כלל המידע שלהם על שרת אחד במקום על מספר שרתים בעסק. השרת הוא שרת שנמצא במאגרי המידע של חברות ענק, והא עוזר לבצע גיבוי מרוחק מבלי לבצע שום פעולת גיבוי מתישה בשיטות הישנות.  את הגיבוי ניתן לבצע למחשבים, מכשירים ניידים, טאבלטים ומצלמות – בין אם מדובר במצלמות מקצועיות שמשמשות צלמי חתונה, לבין אם מדובר מצלמות אבטחה.

כיצד מתרחש הגיבוי?

גיבוי זה נעשה על ידי קבלת שירות מאחת החברות בארץ המתמחות במתן הטכנולוגיה: לאחר ההרשמה לשירות, מתחברים לגיבוי על ידי התקנה פשוטה וללא ציוד קצה וניתן לגבות את כלל החומרים ששמורים במחשב, במצלמה או בנייד, בין אם מדובר בקבצים, תמונות, מספרי טלפון וכל מה שחשוב לעסק שלכם.

חשוב לדעת כי טכנולוגיית ענן יכולה לאחסן את כלל המידע שלכם, בין אם מדובר במידע כבד במיוחד או מידע פחות כבד, ברמות זיכרון וגודל שהמחשב המשרדי שלנו לעיתים לא יכול להכיל, גם אם מדובר בקבצי תמונות גדולים, מה שעוזר לנו ליהנות משמירה של קבצים ענקיים.

מדוע גיבוי ענן חשוב מאד לצלמי חתונה?

צלמי חתונה וצלמים בכלל נהנים מגיבוי ענן עקב נפח עבודתם. באמצעות הגיבוי, יכולים הצלמים לשפר את הביצועים של המחשב שלהם, ומתוך כך, להגדיל את נפח האחסון שלו, וזאת משום שהחומרים – הלוא הם הצילומים, נשמרים בטכנולוגיית ענן, ובכך צלמים לא צריכים לשמור את כלל התמונות על המחשב שלהם (לצלמים טכנולוגיית זאת מסייעת מאד) .

אחסון בענן עוזר לצלמים לשמור צילומים ישנים, להעביר לסל המחזור צילומים שאין בהם צורך, ולשלוף צילומים וקבצים מכל מקום בעולם ובכל זמן.

כיום באמצעות הטכנולוגיה צלמי חתונות יכולים ליהנות מגיבוי מבלי לבצע בכל רגע גיבוי לתמונות ולתת שירותי ללקוחות ישנים וחדשים את התמונות שלהם, תוך שחזור חומרים בדקות ספורות! הגיבוי מייעל מאד את העבודה ומונע תאונות עבודה מביכות.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אירועים קטנים בתל אביב
ניתן לראות, כי קיימים אירועים קטנים, אשר הם יותר יוקרתיים ומושקעים מאשר אירועים המוניים  כאשר יש בהם...
קרא עוד »
ספט 05, 2017
קבלן בניה -פארק בבלי
מתכננים לעבור למתחם מגורים איכותי שקט מרעש, קרבה לפארקים כמו פארק בבלי? רוצים לבנות את דירת החלומות...
קרא עוד »
אוק 06, 2022
שייט לפיורדים
אחד היעדים הפופולאריים שהפכו לאחרונה חלק מתרבות התיור הוא שייט לפיורדים וטיול בארץ הפיורדים. שייט...
קרא עוד »
פבר 21, 2018