השכרת ציוד לאירועים
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

השכרת ציוד לאירועים

אירועים הוא שם כללי לענף עסקי רחב מאוד, במסגרתו ניתן לקיים אירועים קטנים או גדולים, אירועי חוץ או במקום סגור, עם או בלי קייטרינג, עם או בלי דיג'יי, אבל תמיד תמיד עם אורחים, שמחה, נושא מרכזי ולא פחות חשוב – עם ציוד מתאים לאירוע. אז איך בוחרים את הציוד המתאים לאירוע שלכם?

השכרת ציוד לאירועים – לפי אופי האירוע

יש כמה מאפיינים בסיסיים לכל אירוע, שעוזרים לבחור את סוג הציוד, כמות הציוד ועוד:

  • סגור או פתוח – ההבדל העיקרי בין אירוע במקום פתוח לבין אירוע במקום סגור, הוא הצורך באמצעים ליצירת צל בקיץ, הגנה מפני רוחות וגשם בחורף וגם אמצעים שונים למיזוג.
  • מספר האורחים – כאשר מקיימים אירוע עם מעט אורחים, כדאי לערוך אותו במקום קטן או בינוני, כדי שלא ליצור תחושה של מקום ריק. אבל מספר האורחים משפיע כמובן גם על מספר השולחנות, הכיסאות ושאר חלקי הציוד שתצטרכו להזמין.
  • בטבע או בציביליזציה – אירועים בטבע הם טרנד אהוב ויש לזה הרבה סיבות. אבל אירועים כאלה מחייבים השכרה של ציוד נוסף, כמו אוהלים לאירועים, גנרטורים וכבלים מאריכים, התאמה של משאית הציוד לשטח האירוע, התאמה של שטח האירוע להקמת אלמנטים שונים וכן הלאה.
  • אלמנטים שונים באירוע –  אירועים שונים מכילים מאפיינים שונים, כמו קייטרינג, ריקודים, עיצובים מיוחדים ועוד. אבל לא בכל אירוע קיימים כל האלמנטים הללו. חשוב לבדוק אילו אלמנטים מתקיימים אצלכם באירוע והאם הספק שדואג לאלמנטים האלה, דואג גם לציוד הנלווה. למשל, לא כל חברת קייטרינה דואגת להביא גם שולחנות וכיסאות.

לסיכום, השכרת ציוד לאירועים מלווה בקבלת החלטות ויצירת תכנית הכוללת את כל האלמנטים באירוע. כדי ליצור הזמנת ציוד לאירועים שהיא גם מלאה, מקיפה, מסודרת ומתאימה לאופי האירוע שלכם, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

Share this post

גלילה לראש העמוד