השכרת ציוד לאירועים

השכרת ציוד לאירועים

השקט שיש בהשכרת ציוד לאירועים במקום לרכוש אותו, הוא לבדו שווה את כל החוויה. הביטוח כמובן מכסה נזקים, חברת ההשכרה מחויבת לפריטים תקינים ואתם? אתם בעיקר תהיו ברא שקט וכן, גם את הכסף של הרכישה, תשאירו בינתיים אצלכם.

השכרה לעומת רכישת ציוד לאירועים

כאשר הגיע הזמן לתכנן פרויקטים גדולים או תיקונים או לבצע עבודות מחזוריות, כגון ניקוי חלונות או מבודדים מתח גבוה, התשובות לשתי השאלות ניכרות באופן בולט בהשכרת ציוד לעומת החלטת הקנייה: באיזו תדירות הצוותים יזדקקו ליכולת ציוד ספציפית זו? או, עד כמה הציוד יהיה חייב להיות רב תכליתי?

השאלה השנייה קשורה לראשונה. שימוש בתדירות גבוהה בציוד, קשור כמובן להחזר. אם הצוותים שלכם זקוקים לציוד באופן קבוע, בגלל השימוש החוזר ונשנה שבציוד, כבר יביא אתכם למצב, שכנראה תהיו חייבים לרכוש את הציוד ולא יהיה לכם כלכלי להשכיר אותו.

מכיוון שהחלטת השכרה לעומת רכישת ציוד, כרוכה בתחזיות לאירועים עתידיים, חשוב לתכנן אותם בקפידה וביסודיות. מידע חשוב כולל גם דפוסי שימוש בעבר ואומדן השימוש בציוד בעתידי, מידע נוסף באתר http://www.rampa-events.co.il.

תדירות השימוש בציוד וקבלת החלטות

תדירות – מכיוון שאם מנהלי אירועים יכולים להשתמש בציוד בעבודות מסוגים שונים, הדבר יגדיל את תדירות השימוש ויצדיק את רכישת הציוד לאירוע.

אם תדירות השימוש או הרבגוניות שבו נמוכה, הרי שהשכרה, בדרך כלל יהיה צעד נבון יותר. יוצא מן הכלל הוא ציוד שלא נעשה בו שימוש לעיתים קרובות אך הוא כן נדרש (רק) במקרה חירום. שתי דוגמאות למצב זה הן גנרטורי חירום לגיבוי בהפסקות חשמל ומצננים ניידים למניעת הפסקות ציוד במרכז הנתונים.

אמנם ייתכן שמנהלים לא יוכלו להצדיק רכישות אלה באמצעות השוואת עלות ישירה, אך עליהם לשקול את הפוטנציאל להפסדים אחרים בעתיד.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיניבוס בינוני – שירות הסעות לאירועים פרטיים
כיום מקובל מאוד לארגן שירותי הסעה לאירועים פרטיים. אנשים החוגגים אירוע, חתונה, בר מצווה או אפילו...
קרא עוד »
אפר 03, 2022
שמלות כלה צנועות
שמלות כלה צנועות הן טרנד בתעשיית הכלות. אנשים רבים חיפשו דרך לחגוג את החתונה שלהם בצורה צנועה יותר....
קרא עוד »
דצמ 18, 2022
איך להתמודד עם משבר בזוגיות לפני החתונה
על פניו, חתונה אמורה להיות דבר מאוד משמח, מאוד חגיגי, חתונה אמורה לסמל שלב חדש, רציני ומשמעותי יותר...
קרא עוד »
אפר 20, 2020