השכרת גנרטור גיבוי לאירועים

גנרטור לחתונה

אתם מפיקים אירוע, דואגים לבחור את הטוב ביותר, משקיעים את כספכם ונרגשים לקראת היום הגדול! אך כמו החיים, גם באירוע הגדול של החיים שלכם יכולות לצוץ הפתעות, לא בהכרח משמחות. מזג האוויר יכול לתעתע בנו ולגרום להפסקת חשמל, או שמא קצר חשמלי כתוצאה מתפעול לקוי של המערכות, טעות אנושית או בעצם הפסקת חשמל יזומה של חברת החשמל.

אז מה עושים ברגעי משבר אלו? בהם החשמל נותק, התאורה כבויה, הסאונד אינו פועל ולמעשה אין אירוע בלי חשמל! לתקלה כזו חשוב לדאוג מבעוד מועד ולא להצטער באמצע האירוע בשיא הלחץ. השכרת גנרטור גיבוי לאירועים זו האופציה הנכונה והאחראית ביותר בעת הפקת אירוע. גנרטור חירום מתפקד כאשר המערכת החשמלית אינה פועלת, כך שבדרך כלל אפילו לא מרגישים את המעבר לגנרטור, כי הוא לוקח את הפיקוד ברגע שמתרחשת תקלה.

גנרטור חירום

בשונה מאירוע משמח, בתי החולים מחויבים לגבות את החשמל באמצעות גנרטור, בסיטואציה זו מדובר בחיים ומוות של חולים רבים אשר מסתמכים על מכונות הנשמה וכן מהלכים מסוכנים כמו ניתוחים. הגנרטור הוא ללא ספק המושיע הגדול שמסייע להמשך תפקוד כרגיל בכל מערכת, אם בבית החולים, בבסיס צבאי, במעבדות שעובדות במשך כל היום והלילה. החשמל מאפשר לנו להתקיים בכל סיטואציה קיימת אם בבית או מחוצה לו, אך מאחר שאנחנו בשנת 2016, הגיבויים קיימים בכל עת, אך צריך לדעת מהיכן להשכיר אותם, בכדי להיעזר במערכות מקצועיות שישרתו אותנו נאמנה.

נהלים להפעלת גנרטור

כל אולם שמכבד את עצמו מתפקד עם גנרטור גיבוי לאירועים, בכדי שיהיה ניתן להמשיך את האירוע ולא לעצור אותו בשום עת. אומנם קצר חשמלי יכול לנתק את החשמל למספר דקות, אך הוא גם יכול להשבית את החשמל למשך שעות או ימים. גנרטור חירום הוא אמצעי חשוב מאוד אפילו לא רק שמדובר בחיים ומוות. שימו לב כי ישנם נהלים על פיהם גנרטור חירום צריך להתקין בתוך חדר אקוסטי מיוחד, בכדי שלא יגרום לרעש בסביבתו. על כן, כשמשכירים או רוכשים גנרטור, יש לוודא כי מדובר בגנרטור שקט, במידה והאירוע שאתם עורכים הוא בסביבת מגורים. כמו כן, החדר אמור להיות מאוורר עם קירות חסינים מאש, מה שיאפשר מניעה של מעבר אש אל הגנרטור. בעת השכרת גנרטור גיבוי לאירועים, אל תשכחו לשאול את כל השאלות, בכדי שתוכלו ליהנות מאירוע מהנה בלי תקלות, אפילו אם החשמל יחליט להרים ידיים באמצע.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת טרקטורונים ליום כיף לעובדים
טרקטורונים היו מאז ומעולם דרך כיפית לבלות יום בשטח, כאשר טרקטורון למי שטרם התוודע למושג, הוא כלי...
קרא עוד »
יול 28, 2018
איך בוחרים שמלת כלה – דגשים והמלצות
בחירה של שמלת כלה היא אחד האתגרים הקשים. לא פשוט לבחור את השמלה המושלמת שמגשימה את כל החלומות ועונה על...
קרא עוד »
דצמ 26, 2021
הדברים הקטנים שמשפיעים על האירוע שלך
זה לא קל לתכנן חתונה, אבל זה בהחלט תהליך מהנה ועשיר בחוויות. במהלך תכנון האירוע, את וודאי דואגת ללא מעט...
קרא עוד »
ינו 08, 2019