האם שולחנות משחק יתאימו לאירוע שלכם? טיפים מעולים לאירוע בלתי נשכח!

מה יכול להפוך כל אירוע לאירוע מיוחד ויוצא דופן שאותו יזכרו זמן רב? ילדים שנהנים!
מלבד המקום בו נערך האירוע והתפריט, ישנו גם הצד החוויתי, שיכול להיות אטרקציה של שולחנות משחק, ליצנים, זמר בודד או תזמורת כלשהי. ילדים אוהבים טכנולוגיה, ועם זה אירוע שמטרתו לשמח את ילדינו הקטנים, מומלץ לשקול בחיוב אטרקציה של עמדות מולטימדיה או אטרקציה של שולחנות משחק, גם מומלץ להכיל בתוך האירוע אטרקציות כמו ליצנים, להטוטנים, מעגל מתופפים או במקרים מסוימים אם מדובר באירועי יום הולדת, האומן יכול להיות מפעיל משחקי חברה ופעילויות נוספות שמתאימות לגיל האורחים.

בעל האירוע שמזמין חברה להשכרת שולחנות משחק צריך לוודא לעצמו איזה קהל יהיה נוכח באירוע. לדוגמא: בעל אירוע של ילדים או אירוע דתי שומר מסורת שמשפחתו וחבריו דתיים ישכור לאירוע שלו אומן בעל זיקה לדת או אומן שתכניו הולמים וקרובים לדת. בהזמנה של אומנים לאירועים מומלץ תמיד כמובן לקחת את הטוב ביותר במחיר הסביר ביותר. למשל: אם נניח מדובר בזמר מזרחי כדי יהיה לקחת את הזמר "התורן" המככב באותה התקופה, או להזמין זמר לפי המלצה של בעל אירוע אחר שהביקורות עליו היו מצוינות.

הערה: עם זה אירוע שמתאים לילדים, מומלץ לקחת חברה המתמחה בהשכרת שולחנות משחק לילדים.

אומנים לאירועים לעיתים אינם דווקא נמדדים לפי המוניטין שלהם שהרי המוניטין נע ביחס ישר למחיר הגבוה שהם ידרשו. ישנם זמרים שאינם מוכרים שיכולים להפוך כל אירוע לחוויה ובמחיר ריאלי ששווה לכל כיס. בנוסף לכך ישנם גם שילובים של העסקת יותר מאומן אחד, לדוגמא: מלבד העסקתו של התקליטן, במהלך האירוע ישנם כאלו ששוכרים מפעילי מופעי פירוטכניקה. בהקשר למופעים אלו יש לוודא שהמפעיל הינו בעל רישיון להפעלה. ישנם אירועים שבהם משתתפים מספר גדול יותר של אומנים באותו האירוע. לדוגמא: להקה של תוקעים בשופרות לבושים בבגדי כוהנים מסתוריים בצבע לבן. דבר זה מייקר את עלות האירוע באופן משמעותי.

אירוע מדהים שידברו אליו כל הזמן מצריך מחשבה ותכנון מעמיק אודות ההפקה.
ואולי כדאי לשקול בחיוב מפיק אירועים שמטרתו היא להגביר את האירוע ברמה אחרת.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תפריטים של שולחנות שוק נפוצים
בדרך כלל שולחנות שוק יגיעו עם בשרים אהובים ופופולריים בקרב הקהל הישראלי. כך למשל, תוכלו למצוא שולחן...
קרא עוד »
מרץ 11, 2021
מה זה אומר צילום אירועים מקצועי
הדרך הטובה ביותר להבין האם צלם האירוע שלכם הוא מקצועי, הוא באמצעות תיק העבודות שלו והמוניטין הצבור...
קרא עוד »
יול 06, 2020
חושבים להפיק מסיבה פרטית? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם
מסיבה פרטית היא מסיבה שבה המארח מזמין רק כמה אנשים. דרך טובה לחשוב על זה היא שזה כמו לערוך מסיבת ארוחת...
קרא עוד »
ספט 22, 2022