הסרת שיער לפני אירוע חשוב

הסרת שיער SHR

טכנולוגיית SHR היא הטכנולוגיה העדכנית ביותר של הסרת שיער בלייזר. מאחר והיא יחסית חדשה בשוק, לקוחות פוטנציאליים רבים שואלים שאלות על השיטה החדשנית הזו. מהו התהליך של טיפול SHR? האם הוא מכאיב? מה עליי לעשות? שאלות אלו ועוד ייענו בהמשך. עם זאת, מומלץ לקבל מידע אישי מרופא עור או קוסמטיקאי בסביבתך.

מה משמעות המונח "SHR"? זהו קיצור של "סופר הסרת שיער". המפתחים השתמשו בשם זה מכיוון שזו השיטה היעילה ביותר להסרת שיער לא רצוי עד עכשיו. למרות שזה דומה להסרת שיער בלייזר או בשיטת IPL, ניתן להבחין בהבדלים משמעותיים.

SHR נחשבת כשיטת הסרת שיער ללא כאב

סוג זה של טיפול באור הינו נטול כאבים לחלוטין. רק בחלקי גוף שעירים מאוד, המטופל עלול להרגיש את פעימות האור והחמימות. למרות הרגשת עקצוץ מעט לא נעים, לא ניתן טיפול לאחר הסרת השיער, כמו בשיטת IPL או לייזר. כמו שיטות הסרת שיער בלייזר אחרות, גם במקרה זה משתמשים בשכבה דקה של ג'ל, אשר מקרר את האזור המטופל. כמובן, זה תורם גם למניעת כאב. שיטת SHR מתאימה לכל חלקי הגוף, פרט לסביבת העיניים.

טיפול SHR מתאים לכל סוגי השיער והעור

חוץ מהלייזר ושיטת IPL, נמצא כאן היתרון שהעור וצבע השיער לא ישחקו תפקיד משמעותי. בעוד שיטות קודמות עובדות רק עם עור בהיר ושיער כהה כחלק מהתנאים להצלחת הטיפול, בשיטת SHR אין צורך בסוג עור ספציפי.

אחת החברות המתמחות בהסרת שיער בטכנולוגיה של SHR היא "פייסלוק" – מומלץ לבקר באתר ולהתרשם ממבחר הטיפולים אותם הם מציעים.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פרחי קליפורניה – פרחים לכל אירוע
חושבים מה אתם יכולים לעשות בכדי להפוך את האירוע שלכם להרבה יותר מעניין? הוספה של פרחים רבים זה ללא ספק...
קרא עוד »
יול 18, 2017
אטרקציות לבר מצווה
לקראת כל אירוע עמלים עורכי האירוע על הפקת אירוע מוצלח ומהנה במיוחד. הם מבררים ובודקים, מקבלים הצעות...
קרא עוד »
יול 15, 2019
איתור אולמות אירועים בכל הארץ – כיצד תוכלו לאתר?
איתור אולמות אירועים בכל הארץ כיום, עם עידן הטכנולוגיה המאוד מתקדמת שלנו זה כלל לא בעיה. אתם יכולים...
קרא עוד »
אוג 10, 2021