צילום אירועים מקצועי
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

מה זה אומר צילום אירועים מקצועי

הדרך הטובה ביותר להבין האם צלם האירוע שלכם הוא מקצועי, הוא באמצעות תיק העבודות שלו והמוניטין הצבור שלו. כדי להביא צלם לאירוע מקצועי, תצטרכו קצת מעבר, מרק לראות תיק עבודות גנרי ופשוט..

מה זה אומר צילום אירועים מקצועי

צילום אירועים מקצועי, הוא שונה בכל מובן מצילום רגיל שאתם מכירים. צילום מקצועי צריך להיות ולהיעשות על ידי צלם איכות ומקצוען אמיתי, שמוכר ברשת ובברנז'ה המתאימה בנישה של צילום וידאו לחתונה למשל.

צלמי אירועים מקצועיים, הם פשוט צלמים מקצועיים חמושים בכישורים ובציוד לתפיסת רגשות, תגובות וזיכרונות בסביבות לחץ גבוה. הם עובדים בסביבות עבודה בהן הם צריכים לחשוב הרבה מחוץ לקופסא ולספק את הצילומים הטובים ביותר.

יום בחייו של צלם אירועים

אירועי תאגיד מתקיימים בכל יום בשבוע, כולל סופי שבוע, ולכן יום של צלמי אירועים הוא תמיד שונה. ביום שלפני האירוע, הצלם עשוי להקדיש זמן לערוך תמונות, לעבוד על תקצירי צילום עם לקוחות, לעבוד על העסק שלהם, לשווק ולהבטיח שאתר האינטרנט שלהם יהיה מעודכן.

יום אחרי אירוע, יהיה תלוי מאוד מתי הלקוח ידרוש את התמונות. לדוגמה, אם תמונות נדרשות לצורכי מדיה, הצלם יצטרך לערוך ולשלוח כמה מהן לסוכנות לפני השינה או מוקדם בבוקר. זה בדרך כלל לאחר החזרה הביתה בשעה 23:00, 12:00 או אפילו 01:00 לפנות בוקר.

מהו צילום מקצועי?

ישנם צלמים רבים שכנראה כל אחד מהם יאמר לכם שהוא צלם מקצועי – ברגע שתשאלו אותו. לכן, ישנה חשיבות רבה בכך שתראו קודם כל את תיק העבודות של הצלם בלינק.

זה ייתן לכם פרספקטיבה לגביו ולגבי התכונות אותן אתם צריכים לצילומים שלכם. תוכלו להתרשם דרך התמונות על מקצועיותו של הצלם ובכל לדעת על רמתו.

Share this post

גלילה לראש העמוד