מוצרי קידום מכירות כיפיים לקיץ

מוצרי קידום מכירות

הקיץ הגיע ואתו גם מזג האוויר החם והבלתי נסבל הזה שבגללו אנחנו לא יכולים לעזוב את המזגנים ואם כבר אנחנו עוזבים אז רק בשביל חוף הים. יש אנשים אשר אוהבים מאוד את הקיץ ויש אנשים אשר לא סובלים אותו אך כך או כל אתם חייבים לתת את הדעת על כך שבקיץ גם נהוג מאוד לתת מתנות ומוצרי קידום מכירות וזאת בכדי להגדיל את המכירות של העסק שלכם. עסק אשר לא ייתן מתנות הוא עסק אשר יתקשה לשרוד ואשר מהר מאוד יאבד את ההצלחה שלו ויקלע לקשיים רבים ועל כך יש לתת את הדעת. כמובן שאם אתם מחליטים לתת מתנות ללקוחות בקיץ אתם צריכים להיות בטוחים כי המתנות הללו מתאימות לקיץ. אתם לא יכולים לתת צעיף או מעיל בקיץ והרבה יותר חכם יהיה לתת כובע או כוס לבירה צוננת הנושאים את שם המותג שלכם.

מוצרי קידום מכירות

מוצרי קידום – לא רק ללקוחות החברה

לרוב כאשר אנחנו חושבים על מוצרי קידום לקיץ או לכל עונה אחרת בשנה אנחנו חושבים על מוצרים אשר אנחנו נותנים ללקוחות החברה. אך האמת היא שניתן לתת את המוצרים הללו לא רק ללקוחות אלא גם לעובדי החברה, לספקים ולשותפים עסקיים. אצל כל אלו יש צורך גם כן לבנות מוניטין ולא רק זאת אלא שבעזרתם ניתן לפרסם את החברה לא פחות טוב מאשר עם לקוחות של החברה. על כן זכרו כי מוצרי קד"מ הם אופציה מצוינת לקהלים נרחבים וכי כדאי לכם לנצל עובדה זו וכך לפרסם את החברה שלכם בצורה הרבה יותר טובה מאשר לו הייתם בוחרים לתת את המוצרים רק ללקוחות.

האם להתייעץ עם העובדים איזה מוצר לקנות להם?

כאשר אנחנו מחליטים לתת מוצרי קד"מ לעובדים עולה השאלה האם לתת לעובדים אפשרות לבחור אילו מוצרים כדאי להם לקבל? אם כן הדבר תלוי בתרבות הניהול שלכם ובשאלה כמה אתם משתפים את העובדים בהחלטות אשר קורות בעסק, אם התשובה לכך היא חיובית אזי ניתן בהחלט לתת מסגרת תקציב לעובדים ולתת להם להחליט איזה מתנה הם יקבלו.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מצלמות אבטחה לאירועים – מה צריך לדעת
מצלמות אבטחה נמצאות גם ככה כמעט בכל מקום, אבל דווקא באירועים הן הפכו לאביזר חיוני בשנים האחרונות - הן...
קרא עוד »
יול 11, 2021
מתכוננת לליל הכלולות -את צריכה הלבשה תחתונה לכלות
אין כמו יום החתונה, היום המרגש ביותר בחייה של כל אישה. זהו למעשה היום שבו את הופכת לאישה במלוא מובן...
קרא עוד »
אפר 18, 2019
מהם ההבדלים בין חתונה קטנה לחתונה גדולה?
בשנים האחרונות החלו יותר ויותר זוגות לבחור דווקא בחתונה קטנה על פני חתונה גדולה ומלאת...
קרא עוד »
מרץ 06, 2018