גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

הדברת טרמיטים

טרמיטים הם חרקים קטנים הניזונים מעץ ותאית. הם חשובים למערכת האקולוגית מכיוון שהם מפרקים חומר צמחי מת, ובכך ממחזרים חומרים מזינים ומייצרים גידול צמחי חדש. יכולתו של הטרמיטים לעכל תאית היא מה שעושה אותם שימושיים כל כך בעולם הטבע. ניתן למצוא אותם כמעט בכל יבשת מלבד אנטארקטיקה. טרמיטים קיימים כבר מיליוני שנים. הם עשו את דרכם לעולם האנושי עוד במצרים העתיקה, שם הם שימשו כמקורות מזון לבני אדם ובעלי חיים כאחד.

טרמיטים הם סוג של חרקים אוכלי עץ המצויים ברוב הסביבות החמות והלחות. הם אחראים להשמדת העץ, ומשאירים מאחוריהם רק את התאית, שאותה הם אוכלים ומעכלים. לטרמיטים יש מגוון רחב של הסתגלות המאפשרות להם לשרוד בבתי הגידול שלהם. הם יכולים לשרוד ללא חמצן עד 10 ימים על ידי כניסה למצב לא פעיל הנקרא "תרדמת חורף". לטרמיטים יש גם יכולת להסתגל במהירות לבתים ולמזונות חדשים. זה מאפשר להם לשגשג בסביבות שונות, כגון לאחר כריתת יערות או כאשר בני אדם משנים את האופן שבו בית הגידול שלהם נראה.

כיצד מדבירים טרמיטים

הדברת טרמיטים היא תהליך של שליטה באוכלוסיית הטרמיטים. טרמיטים נמצאים באדמה ובעץ, והם ניזונים מתאית. מכת הטרמיטים עלולה לפגוע ברכוש שלכם ולהפוך אותו למכוער. כדי לשלוט באוכלוסיית הטרמיטים, עליך למצוא את הקינים שלהם ולהשמיד אותם.

השימוש בחומרי הדברה להדברת אוכלוסיות טרמיטים קיים כבר זמן רב בדרגות שונות של הצלחה. הדברת טרמיטים היא חלופה לחומרי הדברה המשתמשת בשילוב של מיקרואורגניזמים, כימיקלים וחום כדי להרוג את כל החרקים באזור.

השימוש בקוטלי טרמיטים על ידי הדברת מזיקים הוא חדש יחסית בהשוואה לשיטות אחרות כמו חיטוי או טיפול תרמי שנעשה בהן שימוש שנים רבות.

>אנשים חיפשו גם חברת הדברה בנתניה

Share this post

גלילה לראש העמוד