איך בוחרים קייטרינג בשרי?

קייטרינג בשרי

קייטרינג בשרי

אחת מן הבחירות הקריטיות ביותר שתעמוד בפניכם בעת ארגון אירוע משפחתי מכל סוג שהוא (ברית, בר מצווה, חתונה וכדומה) היא בחירת קייטרינג בשרי. האוכל הוא הדבר החשוב ביותר מבחינת האורחים באירוע, יותר מהצלם המצחיק או מהתקליטן המגניב או סידורי הפרחים היפים. תחשבו על עצמכם שאתם הולכים לאירוע, מה אתם תמיד מדברים בשבחו או חלילה ברעתו? "איך היה האוכל". אז איך תבחרו קייטרינג בשרי שיעשה את אירוע השנה? הנה כמה טיפים חשובים

כמה כמה?
לפני הכול חשבו עם עצמכם מהו מספר האורחים העתידי להגיע לאירוע. יש לדעת כמה מנות יש על חברת הקייטרינג להכין. לא כל החברות מסוגלות להכין קייטרינג בשרי למספר גדול של אורחים. בנוסף, יש להגדיר גזרה תקציבית שבה אתם יכולים לעמוד וכמובן מהו הסטייל של החוויה הקולינרית שאתם רוצים להעניק לאורחים, לפי העדפותיכם ולפי ההעדפות של האורחים. לאחר שאתם סגורים על כל העניינים הללו, צאו לתחקיר בגוגל. היכנסו לפחות לשבעה אתרים של חברות קייטרינג והתמקדו בסופו של דבר בשלוש או ארבע שהכי תפסו את תשומת לבכם. עברו אל התפריטים המוצגים באתר ותראו מה הכי מדבר אליכם.

המלצות, המלצות

הסתכלו אם באתר של חברת הקייטרינג יש אזור של המלצות שיכול לתת מושג כלשהו לגבי איכות הקייטרינג. ניתן גם להיכנס לקבוצות ברשתות החברתיות ולשאול אנשים לגבי שמות החברות הללו. חוץ מזה, מומלץ לשאול אנשים קרובים כמו חברים ובני משפחה שקיימו אירועים שהייתם בהם או שאתם יודעים שהם קיימו אירועים איך הייתה חברת הקייטרינג שהם לקחו את שירותיה, האם החברה הייתה קשורה להעדפות והאם האורחים היו מרוצים. מומלץ גם לבקש ממנהלי חברת הקייטרינג הבשרי טלפונים של אנשים שעשו אתם אירוע בחודשיים שלושה האחרונים. רצוי כאלו שערכו אירוע דומה לשלכם.

מה לשאול את חברת הקייטרינג?
היות ומדובר באירוע עם קייטרינג בשרי חשוב לברר עם החברה מספר דברים עקרוניים כבר בשיחת הטלפון הראשונית, עוד לפני הפגישה: האם יש להם תעודת עסק וחשוב מכל – תעודת כשרות? הרי בטוח יהיו לכם באירוע אורחים שנושא הכשרות יקר ללבם. יש לשאול מהו סוג הבשר שיהיה – טרי או קפוא? כמה ניסיון יש לשף שמנצח על התזמורת הקולינרית? האם האוכל יוכן במהלך האירוע או מגיע מוכן כבר רק לצורך חימום? האם ניתן יהיה לשלב גם מנות צמחוניות לטובת הצמחוניים? לאחר שביררתם את כל הדברים הללו ניתן להתקדם לפגישת טעימות במהלך אירוע כלשהו שהחברה אמונה עליו.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היכן ניתן למצוא הרצאות מומלצות לחברות?
הרצאות לארגונים הן סוג של תוכן המועבר לרוב למספר רב של אנשים, בדרך כלל על פני תקופה ארוכה של זמן. הן...
קרא עוד »
ספט 01, 2022
מתנה לגיוס – כי בצבא לא מחלקים מתנות
אם הבן או הבת שלכם מתגייסים בקרוב לצבא ואתם רוצים לפנק אותם במתנה שווה במיוחד אבל לא מוצאים את המתנה...
קרא עוד »
אוג 03, 2015
8 רעיונות למתנות לחברה שלך
רוצה להפתיע את בת הזוג במתנה רומנטית? אולי יום ההולדת שלה או הוולנטייז מתקרב? לפניך שמונה רעיונות...
קרא עוד »
מרץ 18, 2019