קייטרינג לשבת חתן

מה זה שבת חתן?

אם נדבר על המסורת הרשמית שבת חתן היא השבת שלפני חתונה או השבת שאחרי החתונה (תלוי אם אתם אשכנזים או מזרחיים) באותה השבת, עורכת המשפחה של החתן את מה שכולם מכירים בתור "שבת חתן".

החגיגה העיקרית של שבת החתן מתרחשת בבוקר השבת ומתחילים בתפילת הבוקר בבית הכנסת, אחרי שהחתן עולה לתורה ומברך את כולם מתרחשת סעודה. עכשיו החגיגה מתחלקת לשתיים תלוי במנהגים שאתם מורגלים אליהם.

חלק מהמתפללים של אותו בית הכנסת ממתינים לסוף החגיגה ואז מתבצע קידוש שלרוב כולל לא מעט כיבוד (שוב תלוי מאיזו עדה אתם באים).

אחרי שכולם מסיימים את החגיגה המצומצמת בבית הכנסת כולם פונים לחגיגות שבת חתן בבית או באולם שהושכר מראש.

קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן הוא עסק המספק מזון ומשקאות לאורחים בשבת החתן.

בחירת הקייטרינג לשבת חתן הוא חלק חשוב מאוד בטקס החתונה. האוכל חייב להיות טעים ולא כבד מדי. ישנם סוגים רבים ושונים של אוכל שניתן להגיש במהלך טקס שבת החתן (גם כאן נכנסת העדה יש עדות שמגישות אוכל כבד לדוגמא: סחנה/חמין או סלטים וכל מיני מנות קלות).

אם אתם מתקשים לבחור חברת קייטרינג שתספק לכם אוכל לשבת חתן תזכרו שישנם לא מעט אנשים שחגגו שבת חתן במהלך השנים ודווקא מהם תוכלו לקבל עזרה בבחירת קייטרינג שיתאים לשבת חתן שלכם.

בין אם מדובר במשפחה או חברים ואפילו ביקורות ברשתות החברתיות יכולות להיות מאוד עוזרות בבחירת קייטרינג לשבת חתן.

היכנסו לאתרים, תסתכלו על המלצות, תקראו ביקורות ואל תתביישו לבקש מכל חברת קייטרינג שאתם חושבים לשכור את שירותיה לטעום את האוכל שלהם, כי רק ככה תוכלו לדעת איזה אוכל תקבלו בשבת החתן שלכם. בדקו את קייטרינג מרקש ותתרשמו מאוכל טוב לפני האירוע.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות קטנות בעלות משמעות גדולה לחגי 2021
מחפשים מתנה משמעותית לחגי תשרי? רוצים להפתיע עם מתנה שהיא מעבר למוצר מיותר, אביזר נוי או כל חפץ אחר...
קרא עוד »
פבר 25, 2021
בוק בת מצווה
אין אירוע מרגש יותר מאירוע בת מצווה. הורים לילדת בת מצווה מוצאים את עצמם מתרגשים מאוד מהאירוע המסמל...
קרא עוד »
יול 16, 2020
כל האמת על קעקועי אולטרה דיפ
בתור התחלה נציין כי קעקועי אולטרה דיפ זוהי אחת האטרקציות הכי חמות היום לאירועים, פסטיבלים, אירועי...
קרא עוד »
נוב 29, 2021