איך להתנהל נכון בשלב הטעימות

טעימות לחתונה

אין ספק שאחד הערבים הכי כפים בכל אשר נוגע לארגון חתונה הוא ערב הטעימות. במשך 3-4 שעות הזוג וההורים יושבים במשרדי חברת הקייטרינג או באולם בו תארך החתונה וטועמים את כל מגוון האוכל האפשרי לשילוב באירוע שלהם.

עד כמה שהשלב הזה כיפי ומעניין, חשוב  מאוד לא לקחת אותו בקלות ראש אלא להשקיע מחשבה על מנת שכולם ייהנו מהאוכל. הרי בסופו של דבר, מה שהכי זוכרים מהאירוע זאת המוזיקה והאוכל. להלך מדריך קצר שיעזור לכם להפוך את שלב הטעימות ליעיל.

הגיעו רעבים

לרוב הטעימות מתחילות בסביבות 19:00-20:00. באותו היום כדאי לאכול ארוחת צהרים מוקדמת. למשל 12:00-13:00 ולהימנע מלאכול ארוחת ערב לפני שאתם מגיעים. במהלך ערב הטעימות יהיה עליכם לאכול לא מעט לכל אורך הערב. לא מעט זוגות אינם מצליחים לטעות את הכל מכיוון שהם לא מסוגלים. אז הגיעו רעבים, אולי אפילו רעבים מאוד על מנת שתוכלו לטעות את כל האוכל האפשרי.

תטעמו על תאכלו

חשוב מאוד לטעום אך ורק ביס או 2 מכל מנה ולא לאכול כאילו מדובר במנת צהרים שלמה. ביס או 2 יספיקו לכם כדי לדעת אם אתם רוצים או לא רוצים מנה זו. כאשר מדובר בשירות קייטרינג לאירועים קטנים לא בהכרח יהיה פחות אוכל בשלב הטעימות ולכן יש לקחת זאת בחשבון. הקפידו שיישאר לכם מקום למנות העיקריות. לפעמים גם זוגות שמגיעים לשלב הטעימות רעבים, ואחרי שהם טעמו ביס או 2 מכל מנה, הם מגלים שהם אינם מסוגלים להכניס עוד פירור אחד בשלב הקינוחים. זה בסדר, בשביל זה חשוב להגיע לא רק עם בן הזוג שלכם אלא גם עם 2 זוגות ההורים על מנת שהם יחוו את דעתם.

נהלו רישום מפורט

לפני ששלב הטעימות מתחיל יגישו לכם את התפריט. כלומר רשימה הכוללת את כל המנות שיוגשו בשלב הטעימות. בכל פעם שאתם טועמים מנה –  רשמו לידה את ההערות שלכם כדי שתזכרו זאת. כמו כן, חשוב לדעת: לא תמיד בני הזוג זוכרים את המנה לפי שמה ולכן כדאי לרשות לידה את התיאור שלכם על מנת שתוכלו לזכור אותה בשלבים מאוחרים יותר. לאחר שלב הטעימות תהיה לכם פגישה נוספת ובה אתם תחליטו בדיוק מהו התפריט. לכן ההערות ברשימה הינן חשובות מאוד. כמו כן, אפשר להשתמש גם בהמלצות של השף עצמו.

 

 

 

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צימרים יוקרתיים בחד נס
לבחור צימר לחופשה בצפון זו יכולה להיות חוויה נהדרת אבל כמו שאנחנו יודעים יש מי שנתפסים למועקה. יש מי...
קרא עוד »
מאי 18, 2022
זרי פרחים
זרי פרחים הם קישוט קלאסי לבית. אבל, הם יכולים לשמש גם כמתנה למישהו מיוחד או אפילו כמתנה עסקית. זהו...
קרא עוד »
נוב 20, 2022
אולם אירועים במרכז
אירועים מהווים חלק משמעותי מאוד בחיים של כל אחד מאיתנו, בין אם מדובר בחגיגת יום הולדת, יום נישואין,...
קרא עוד »
ספט 13, 2016