תיקון אייפון 4: פתרון בעיות נפוצות

אייפון 4 הינו אחד ממכשירי הטלפון הנפוצים ביותר כיום. מאז התדפקה על דלתנו בשורת הסמארטפונים, או בשמם העברי – הטלפונים החכמים, הרי שרובנו מתקשים שלא לבצע בהם שימוש על בסיס קבוע, לעיתים אף עד למצב בו כל החיים שלנו נמצאים בתוך הסמארטפון: מספרי טלפון, משימות חשובות אותן ציינו ביומן, מיילים חשובים ועוד. מסיבה זו, כאשר אנו חווים תקלה בטלפון, אנו חשים אובדי עצות ומתקשים להסתדר. הרי לפניכם מספר בעיות נפוצות באייפון 4 ודרכי הטיפול בהן.

המסך נתקע

כאשר המסך נתקע, במרבית המקרים מדובר בבעיה של עומס בטלפון. במצב זה, רצוי לסגור תחילה את כלל התהליכים והתוכנות הפתוחים כעת בטלפון, ולאחר מכן לבצע אתחול למכשיר. במצב בו המכשיר תקוע לחלוטין ולא ניתן להשתמש בו, ניתן ללחוץ על הכפתור של מסך הבית (הכפתור העגול שבתחתית המסך) ועל כפתור הכיבוי במקביל, במשך כ- 30 שניות. פעולה זו תאתחל את המכשיר ותשחרר אותו מהמצב התקוע בו הוא נמצא. לאחר מכן, יש לסגור את כל תוכנות הרקע הפתוחות.

קורוזיה

קורוזיה הינה בעיה נפוצה ובעייתית במיוחד בכל הנוגע לסמארטפונים. בעיה זו נגרמת בשל חשיפת המכשיר ללחות גבוהה במיוחד, או לחילופין שפיכה של מים או כל נוזל אחר על המכשיר. קורוזיה הינה מצב בעייתי, שכן לא תמיד ניתן לטפל בבעיה ביעילות מבלי להביא את הטלפון לתיקון. עם זאת, ישנן מספר פעולות אותן ניתן לבצע על מנת לצמצם את הנזק למכשיר ככל הניתן: ראשית, יש לייבש את המכשיר היטב עם מטלית רכה. לאחר מכן, רצוי להניח את המכשיר בתוך קופסא עם אורז למשך כשעה לפחות. האורז יספח את הלחות העודפת, וייתכן כי לאחר מכן תוכלו לחזור ולהשתמש במכשיר. בכל מקרה, במצב של קורוזיה, רצוי להביא את המכשיר לבדיקה על מנת לוודא שלא התהוותה חלודה בתוך המכשיר ושאכן לא נגרם לו נזק.

כפתור הבית לא עובד

אחת הבעיות הנפוצות ביותר באייפון 4 הינה קלקול של כפתור הבית, עד למצב בו הוא אינו מגיב כלל. אם אתם חשים כי כפתור הבית שלכם מתחיל "לזייף", ניתן ליצור כפתור בית על מסך המגע עצמו, באמצעות הגדרות הנגישות. אם ברצונכם להמשיך ולהשתמש בכפתור, יש לקחת את המכשיר לתיקון. עלות החלפת כפתור הבית באייפון 4 אינה גבוהה בדרך כלל ולמעשה לא חייבים למהר ולתקן אייפון 4.

המכשיר איטי

במצב בו אתם חשים כי המכשיר איטי, לרוב יהיה צורך בעדכון התוכנה במכשיר או בפרמוט המכשיר.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
6 סוגים של זרים לראש ליום הולדת
יום ההולדת נחשב לאחד הימים המיוחדים ביותר בשנה, ובצדק! מדובר על יום מרגש שבו כל החברים והמשפחה נאספים...
קרא עוד »
אוק 23, 2019
איך מארגנים ימי גיבוש
לא מעט מקומות עבודה, קבוצות ספורט ועוד שורה ארוכה של ארגונים ועמותות, נוהגות להוציא את העובדים...
קרא עוד »
אוג 18, 2017
שולחן שוק – טעים באירוע
מדור זה עוסק בקייטרינג לאירוע. הוא דן בסוגים השונים של שירותי קייטרינג הזמינים וכיצד ניתן להשתמש בהם...
קרא עוד »
ספט 15, 2022