אישורי הגעה לחתונה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

5 טיפים לכלה לפני החתונה


ברוב המקרים לפני מאורע חשוב מאוד כמו חתונה למשל, דברים נוטים להשתבש. או לפחות כך זה נראה לנו. אנחנו כל כך רוצות להגיע ליום החתונה במצב "מושלם" עד כדי כך שלפעמים אנחנו גם יכולות להגזים ולעשות טעויות. כדי שלא נשלם את המחיר ביום הגדול או אחריו, קבלו 5 טיפים לכלה לפני החתונה. לקריאה אודות חתונה ביתית

  1. תאכלי טוב – יומיים שלושה לפני החתונה רצוי להתמקד במזון בריא וקל לעיכול. ירקות, פירות, אגוזים, דגנים מלאים ועוד, ידרשו מהגוף אפס מאמץ ויעניקו לו הרבה מאוד בתמורה.
    רצוי גם להקפיד על שתיית מים מרובה. בשום פנים אל תנסי דיאטות קיצוניות או מאכלים שבדרך כלל מייצרים תגובה לא נוחה בגופך.

  2. הכי חשוב לנשום – בסופו של דבר עם כל הלחץ שכלול בארגונים לחתונה, חשוב לזכור שזה היום המאושר שלך ושאת אמורה להגיע אליו עם אנרגיה וחיוך על הפנים. קחי לך פסק זמן מפעם לפעם בתוך כל הטירוף. תשמרי על פעולות שעושות לך טוב, אם זה מדיטציה, ספורט, ספר טוב או כל מה שעוזר לך לעצור ולשמור על איזון.

  3. המפיקה המשפחתית – בכל אירוע כזה גדול, חשוב שיהיה מישהו אחד לפחות שינצח על הכל. או לפחות יוודא שהכל בחתונה מתנהל כשורה. אל תתביישי לבקש ממי שיכולה לתת לך שקט נפשי בכך שתהיה עם היד על הדופק.

  4. יש לי תחושה ששכחתי משהו – על מנת להימנע ממשפט שכזה שיעלה ממש שעתיים לפני החופה, רצוי לנהל רשימת משימות, לקעקע אותה ליד ולהציץ בה בכל הזדמנות אפשרית.

  5. החבר הכי טוב – בימים כאלה רגשיים ועמוסים, אנחנו רק רוצות לדבר עם האדם הכי קרוב אלינו. תעשו את זה – זה חשוב. 

הכנות לחתונה יכולות להיות מלחיצות, שואבות ומבלבלות אך בעזרת כמה טיפים חשובים לכלה לפני החתונה – תוכלי לצלוח זאת עם חיוך לאורך כל הדרך ! למידע נוסף בבקה

Share this post

גלילה לראש העמוד