5 סדנאות יצירה שאתם חייבים לקחת בהם חלק

סדנאות יצירה הן דרך מצוינת ללמוד מיומנויות חדשות ולחוות את תהליך היצירתיות. ניתן להשתמש בהם בדרכים שונות, למשל: ניתן להשלים מוצרים בסיסיים שנתפרו ביד, כמו מוקסינים, במסגרת סדנה. קבוצות גדולות של ילדים יכולות לעבוד על פרויקט אחד בכל פעם ולעשות פרויקטים אישיים בעזרת חברי הקבוצה. סדנאות אלו נקראות לעיתים "פרויקטים קבוצתיים" או "פרויקטים צוותים". חלק מהילדים משתתפים בקבוצות גדולות יותר שכוללות רק שלושה או ארבעה חברים . אחד הכלים הנפוצים ביותר בשימוש בסדנאות אלו נקרא מסרגה. אם אתה רוצה ללמוד איך לעשות משהו, כיצד תוכל להשתמש בסקרנות הטבעית והיצירתיות שלך? 

להלן שש דרכים פשוטות שתוכל להתחיל.

1. בנה דברים מאפס: צור משהו חדש מחומרים בסיסיים על ידי ביצוע רצף בנייה פשוט. כל יום. התחל בהסתובבות בבית שלך, משיכת חתיכות עץ או פלסטיק ישנות מהמוסך והכנסתן לערימה. ודאו שלא תירטב אף חלק מהחפץ לפני שתתחיל לבנות אותו. כשתסיים את הפרויקט הראשון שלך, תסתכל עליו ותראה איך זה יצא. האם אנשים אחרים אוהבים את מה שהם רואים? איך אתה חושב שזה יהיה כשתסיים את הפרויקט הבא שלך? 

2. צור מודל של משהו שכבר קיים: על ידי יצירת מודלים של דברים, ילדים יכולים להשתמש בדמיון וביצירתיות שלהם כדי לנסות רעיונות חדשים. הם יכולים אפילו להכין את הדגם לאירוע מיוחד כמו מסיבת יום הולדת או סיום לימודים. 

3. צייר תמונות: צייר תמונות של חפצים שאתה אוהב לראות מנקודות מבט שונות. זה יעזור לך לזכור איך זה נראה מזוויות שונות ולעשות סקיצות שתוכל להשתמש בהן כדי לעצב או לבנות את האובייקט. 

4. הפוך למומחה: עיצוב חפצים כרוך ביצירת מידע רב על הדף באמצעות צורות, צבעים ודוגמאות פשוטות. אתה יכול אפילו לנסות להשתמש בצבע, רקמה או טכניקה אחרת כדי לצייר תמונות . אתה יכול להשתמש בפריטים לא סטנדרטיים עבור דגמים, כמו פיסת נייר או פיסת קרטון. הנייר לא צריך להיות עבה במיוחד, אבל הוא חייב להיות יציב מספיק כדי לעמוד במשקל של החפץ. 

5. שחקו עם חומרים שונים: הכינו את הדגמים שלכם מחומרים שאתם אוהבים ושיש לכם בבית – עץ, פלסטיק, מתכת וכו’.. 

מחפשים סדנאות יצירה לאירועים? דברו איתנו!

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מוצרי מין שיכולים להיות גם מתנה מדליקה
מוצרי מין הם דבר אשר יש ללא מעט אנשים כיום, הן עבור שימוש זוגי בחדר המיטות והן עבור שימוש אישי. ידוע...
קרא עוד »
ספט 18, 2017
בר קוקטייל – אילו קוקטיילים אתם חייבים שיהיו לכם בבר?
יום העבודה הסתיים ויוצאים לחגוג... רוצים לחגוג יום הולדת לחבר... סתם כך לדפוק את הראש בסוף היום. רובנו...
קרא עוד »
אוק 24, 2021
הרב שמואל טל – לימוד תורה למען התגלות פנימיות האדם
כאשר אנשים בוחרים ללמוד תורה, הם עושים את זה לרוב על מנת להבין מה עומד מאחוריה ואת היופי הנסתר בה. אם...
קרא עוד »
דצמ 01, 2022