עיצוב אירוע בוטיק

עיצוב אירוע בוטיק

 

קו דק עובר בין עיצוב אירוע רגיל לעיצוב אירוע בוטיק, לכאורה מדובר בקו דק, הרי אם מדובר באירוע מרשים מאוד, אז כל מי שנוכח בו יכול לחשוב שמדובר באירוע בוטיק, אך זה לא בהכרח. כמו שיש הבדל בין חנויות מרשימות לבוטיק, או בין קייטרינג רגיל לקייטרינג בוטיק, כך יש הבדל בין עיצוב אירועים רגיל לבין עיצוב אירועים בוטיק.

עיצוב אירוע בוטיק

בשנים האחרונות אנחנו עדים לפריחתן של חברות עיצוב אירועים אשר מתמחות בעיצוב אירועים בוטיק. הקונספט של עיצוב זה הוא מאוד פשוט, מדובר על אירוע צנוע, קטן, שאיננו כולל הרבה אורחים לרוב, והוא כולל ספקים ברמה הגבוהה ביותר, אשר מספקים לאורחים חוויה אירוח חד פעמית.

עיצוב אירועים בוטיק נערך בדרך כלל באירועים שמטרתם למשוך את תשומת ליבם של אנשים מסוימים, משקיעים, יחצ"נים, ספקים וכדומה וכן כשיש מטרה להבדיל את העסק מעסקים אחרים. עיצוב אירועים בוטיק עוזר למתג את החברה בצורה אחרת, הרבה יותר מיוחדת, שונה, משאר החברות.

מה כולל עיצוב אירוע בוטיק וכיצד נדע להבחין באירוע שכזה

עיצוב אירוע בוטיק, ייעשה במקום מיוחד. אירוע כזה לא ייערך במקום רגיל, אולם אירועים או גן בו נערכים אלפי אירועים אחרים. בדרך כלל עיצוב בוטיק יערך בגלריה, בית קפה, האנגר, מקום מיוחד שאיש לא חשב עליו.

לעיתים העיצוב יתגבש לכדי קונספט מסוים, בהתאם למסר שרוצים להעביר בזמן האירוע, הן לכלל האורחים והן לתקשורת. הקונספט יכלול שימוש בצבעים ואלמנטים מסוימים, הוא יכלול תפריט ספציפי, כמו כן הוא יכלול הופעות אומנות שונות ועוד. הקונספט יכול להיות קשור למושג מסוים, מוצר או שירות שהעסק מבקש להציג.

נקודה חשובה נוספת לגבי אירוע בוטיק, יהיה אירוע לקבוצה מצומצמת של אורחים. אירוע בוטיק לא יכול לכלול מאות או אלפי אורחים, זה הורס את הייחודיות שלו. במובן מסוים זה צריך להיות כמין אירוע סוד, אירוע שרק מעטי מעטים זוכים להיות נוכחים בו.

נקודה אחרונה, עיצוב אירוע בוטיק יכול להיות כזה אם הוא חד פעמי וייחודי, אם הוא חוזר על עצמו, אז הייחודיות שלו נעלמת.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קייטרינג לאירועים קטנים – סוגי הגשה לבחירה
כאשר אנו מתכננים אירוע, חשוב לנו שהכל ייעשה כמו שצריך, כמו שאומרים ״לפי הספר״. תכנון אירוע בשלבים הוא...
קרא עוד »
אוג 19, 2017
אספקת כריכים לאירועים – גם אתם חייבים לשקול זאת
בכל פעם שאתם מארגנים אירוע, ואתם לא מרוצים ממה שקורה בו, יכול מאוד להיות שבעיה גדולה היא שאתם פשוט לא...
קרא עוד »
אפר 13, 2017
אולמות בצומת כנות – 3 אולמות שאתם חייבים להכיר בכנות
אתם מתכננים בקרוב אירוע ורוצים שהוא יהיה מושלם? לא רוצים לפספס שום פרט וחשוב לכם שכל האורחים שיגיעו...
קרא עוד »
מרץ 27, 2022