סוכות – טיפים לבניית סוכה מוצלחת

חג הסוכות ממשמש ובא, ואתם בוודאי רוצים לדעת כיצד תוכלו לבנות סוכה בצורה היעילה ביותר. בניית סוכה וקישוט הסוכה יכולים להיות חוויה כיפית למבוגרים וילדים. אבל כיצד בוחרים את הסוכה? וכיצד בונים סוכה מוצלחת? הכל בהמשך.

שלבים בבניית הסוכה

לפני שאתם בונים את הסוכה, חשוב לבדוק את גודל החלל הנתון שלכם לבניית הסוכה ולהבין כמה אורחים ישנם בסוכה. תכננו את הסוכה כך שיהיה מקום לאורחים שלכם סביב השולחן וגם לנוע סביבו, ותכננו את הסוכה כך שהיא תתאים בגודלה מבחוץ לשטח שלכם. ניתן למצוא היום סוכות נחלים מודולריות שמתאימות את עצמן לאיזה גודל שתבחרו.

בדקו את מידות הסוכה ובכך תוכלו להבין באיזה גדלים של מוטות עליכם להשתמש. לסוכה. המוטות של הסוכה הם בסיסה של הסוכה ולכן עליהם להיות חזקות במיוחד. בבחירת המוטות כדאי לבחור במוטות אלומיניום שגם קל להרכיב , לפרק ולאחסן.

food-1151540_640

חשוב לדעת כי מידות פופולאריות של סוכות הינן: 2X2, 3X2 , 4X3, 4X4 וכן הלאה, ולכן את המוטות יש להתאים לפי מידות אותן תבחרו בהתאם לגודל החלל ולגודל הנדרש. שימו לב שבתוך הסוכה שאתם בונים יהיה אפשר לנוע בנוחות.

לאחר שהצבת את המוטות חשוב להרכיב עליהם בד אוורירי שישמש קירות איתנים לסוכה. בדים כאלה יכולים להיות עשויים מדיקט, עץ או בדי יוטה חזקים ועמידים נגד מים. את הבדים מחברים למוטות באמצעות אזיקונים אותם ניתן לרכוש בכל חנות לחומרי בניין.

בבניית התקרה חשוב להשתמש בענפים כשרים שמתאימים לסוכה כגון: במבוק, ענפי דקל, קני סוף ואפילו בגבעולי תירס. כדי להניח את הגג על גבי הסוכה, חשוב לבצע קשירות על גבי מוטות שתניחו בבטיחות על גבי הסוכה.

סוכה עליה להיות מקום שבו ניתן לשהות גם בשעות הערב. לכן חשוב להתקין מנורה בתוך הסוכה. את המנורה ניתן לחבר באמצעות שקע הקרוב אליה שנמצא בחוץ או בתוך הבית. שימו לב לחיבורי חשמל בטיחותיים שלא יגרמו לשרפת בד הסוכה.

כעת שהסוכה מוכנה תוכלו להכניס לתוכה כסאות ושולחן ולהתחיל לקשט אותה עם הילדים. בכך תוכלו להזמין אליכם לסוכה שלל אושפיזין וליהנות מחג שמח במיוחד.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עוגה לבר מצווה – חגיגה בטעם טוב!
חגיגת בר המצווה מתקרבת בצעדי ענק וההכנות המשפחתיות בשיאן. אולם כבר מצאתם, קייטרינג יש והתקליטן כבר...
קרא עוד »
דצמ 06, 2016
אביזרים לחתונה שלא כדאי לפספס
לפעמים אביזרים לחתונה יכול להפוך את האירוע ליותר מהנה בעבור האורחים וגם בעבורכם. אם אתם לא רוצים...
קרא עוד »
פבר 05, 2018
תפילין לבר מצווה – איך לבחור?
לפני שאתם בוחרים לרכוש תפילין לבר המצווה של הבן שלכם, אתם צריכים לבדוק היטב מספר דברים חשובים, כך שאתם...
קרא עוד »
ספט 25, 2017