מי אלו מפיקי האירועים? ומה היינו עושים בלעדיהם?

מפיקי אירועים

מפיקי אירועים אלו אנשים מאוד חכמים ומתוחכמים. הם צריכים לבצע כמה פעולות בו זמנית ולהראות לכולם שהכל תחת שליטה ורגוע. להיות מפיק אירועים זה בהחלט לא דבר פשוט, עם זאת, זה גם יכול להיות כיף ומספק יחדיו. מפיק האירועים הוא האדם שיהיה ראשון בזירת האירוע ובדר"כ האדם האחרון שיעזוב (טוב, לא כולם ולא תמיד). תמיד אפשר לסמוך עליהם ולתת להם לעשות את כל העבודה. מפיק האירוע הוא זה שכל האחריות על כתפיו ולכן חייב להיות מאוד חכם.

כל עבודה בהפקה היא מורכבת, כל ספק חייב לדעת את עבודתו וזה מתפקידו של המפיק לערב את הספקים במה שהם צריכים לדעת ובמה שלא – על מפיק האירוע לדעת לא לערב את הספק כלל וכלל. כל כך הרבה דברים יש באירוע עצמו והמפיק הוא זה שצריך לדעת הכל כולל הכל. הוא זה שיחליט את ההחלטות הקריטיות במהלך האירוע עצמו וגם בהכנות אליו.

מפיקי אירועים

מפיק אירועים הוא גם אדם מאוד תחמן, הוא יגרום ליזם האירוע לחשוב שהוא ביצע את כל האירוע לבדו. יש מפיקים שאינם עושים זאת בצורה מתחכמת או מניפולטיבית אלא באמת מאמינים שטובת האירוע היא הראשונה בסדר עדיפויות של מערך האירועים הכלל ארציים. כולנו יודעים שאם מפיק אירועים הוא מפיק מעולה ומעלה, הוא ידע להפיק את האירוע בצורה הטובה ביותר ואף גם ייתן את הקרדיטים הנכונים למי שמגיע לו. הוא יודע שמה שהוא עושה זה רק מתוקף היותו מפיק אירועים מצוין. אין לנו עוד הרבה לומר אודות מפיקי אירועים רק שהם עם נבחר ואהוב על כולם. בעצם יש גם את אלה שלא אוהבים אותם. יש את אלה שיגידו, "אני לא צריך מפיקת אירועים, אני יכול לעשות הכל לבד". והם טועים, טעות מרה. האנשים האלו יגלו את זה רק בשלב מאוד מאוחר ואז מה יעשו? הם יביאו את מפיק האירועים לסגור להם את הפינות לקראת הסוף ואז התקציב יקפוץ לסכומים פחות נעימים. עדיף להביא את המפיק בשלבים יותר מוקדמים ואם אפשר עוד ממש ממש בתחילת תכנון האירוע. הרי הוא ידע לתת את כל התשובות. כל עוד אנחנו עובדים ללא מפיק אירועים, האירוע שלנו יכול להיות כישלון חרוץ. אז כלל אצבע, תמיד לקחת מפיק אירועים תותח ומנוסה בתחומו.

כמובן שיש סוגים שונים של מפיקי אירועים. יש מפיקי אירועים שתחום ההתמחות שלהם הוא כנסים, הדורשים מערכת למכירת כרטיסים יש כאלה שתחום ההתמחות הוא מסיבות (כמו למשל מסיבת פורים, מסיבת חנוכה), ויש כאלה שהתחום שלהם הוא ירידים או תערוכות בינלאומיות. בכל מקרה, צריך לבחור את מפיק האירועים מאוד בקפידה ולהבין שאנחנו לא לוקחים אותו סתם ככה משום סיבה. להיפך, אנחנו לוקחים את מפיק האירועים מאוד ברצינות, אוהבים אותו לאורך כל הדבר ומפרגנים לו. מפיק אירוע שמח שווה ערך לאירוע מוצלח ויפייפה.

עכשיו כשאנחנו יודעים כל מה שיש לדעת אודות מפיקי אירועים, אנחנו שמחים להמליץ לכם על מספר מפיקי אירועים חזקים ומקצועיים מאוד בתחומם. כל זה ועוד בכתבות הבאות!

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צלם חתונות – מה חשוב לדעת לפני שסוגרים?
חתונה היא אירוע מאוד מרגש בחייו של זוג, כי מה יכול להיות משמח יותר מלעמוד מול כל האנשים האהובים עליכם...
קרא עוד »
נוב 01, 2017
מתנות לגבר
לעתים קרובות אנו נותנים מתנות לאהובינו באירועים מיוחדים, אך לפעמים זה יכול להיות קשה לבחור את המתנה...
קרא עוד »
דצמ 31, 2022
5 טיפים לבחירת המתנה המושלמת ללידה
מתנה ללידה? לא תמיד קל לנו למצוא רעיון מוצלח ומפתיע למתנה שתשמח באמת. כי כל יולדת מקבלת לא מעט מתנות...
קרא עוד »
אפר 27, 2021