ברכה לאבא – לכתוב ברכה מכל הלב

כשאבא חוגג אירוע מסוים, בין אם זה יום הולדת, קידום בעבודה, יציאה לפנסיה או כל דבר אחר, אזי בתור הילדים שלו, אנחנו רוצים לכתוב לו ברכה יפה, מושקעת, ברכה שמבטאת בצורה נכונה את מה שאנחנו חשים ומאחלים לו.

לא תמיד קל למצוא את המילים, לא תמיד קל לבטא אותן. לא לכל אחד יש את היכולות, אפילו כשמדובר בילדים שלו. יש כאלה שיודעים למצוא מילים ולהשתמש בהן בצורה יפה וחכמה, אחרים יודעים פחות באילו מילים להשתמש בשביל לבטא את מה שהם מרגישים, אך זה לא אומר בהכרח שהם לא רוצים לברך אותו.

בשביל לכתוב ברכה לאבא, אפשר להשתמש באנשי מקצוע שונים. היום בזכות האינטרנט, אפשר למצוא מאגרים של ברכות אשר יכולות להתאים, בין אם זה לאימהות ובין אם זה לאבות. אפשר למצוא באותם מאגרים, ברכות סטנדרטיות, רגילות ואפשר למצוא ברכות מקוריות, ייחודיות, ברכות שלא כל אחד יכול ויודע לכתוב. אפשר גם להשתמש באנשי מקצוע בשביל שידעו למצוא את המילים, בעזרתם יכתבו ברכה מושקעת לאבא.

כיצד זה עובד בפועל

יש נטייה לחשוב שאם מישהו אחר כותב עבורנו ברכה לאבא, הרי שהיא לא מקורית, היא לא יצאה מתוכנו ועל כן חסר בה, היא לא אישית מספיק.

זה לא מדויק. כשאנחנו מחליטים לכתוב ברכה לאבא בעזרת איש מקצוע, אנחנו יכולים לספר לו מה אנחנו מרגישים, אנחנו יכולים להסביר לו מה נרצה שיהיה בברכה, והוא כבר ידע למצוא את המילים הנכונות. בצורה כזו אפשר שהברכה תהיה מאוד יפה ומרגשת, גם אם אנחנו לא משתמשים במילים שלנו. עצם זה שמישהו אחר כתב אותה, לא אומר שהיא לא הגיעה מהלב שלנו.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פסטיבל בירה
פסטיבל הבירה הוא אירוע שנתי שמתקיים בתל אביב - יפו. זהו פסטיבל לאוהבי בירה, אליו מגיעות מבשלות בירה...
קרא עוד »
ינו 13, 2023
צילום אירועים – כל מה שחשוב לדעת
יש שיטענו וברמה מסוימת של צדק, שעבור האורחים הדבר החשוב באירוע זה האוכל עבור מארגני האירוע, הדבר...
קרא עוד »
דצמ 10, 2017
יוצאים מעידן המערות עם קופה רושמת דיגיטלית
בתחילה, היו לנו נייר ועיפרון. לאחר מכן עברנו לקופות הרושמות הישנות שדמו למכונת כתיבה. אם תלך לחנויות...
קרא עוד »
דצמ 24, 2014