קליפ בת מצווה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

איך לבחור מקום לבת מצווה?

רוצים לפנק את הבת שלכם שהגיעה למצוות עם מסיבת בת מצווה איכותית ומושקעת? כדאי שתדעו כיצד לתכנן עבורה אירוע בלתי נשכח שיתאים בדיוק לאופי ולהעדפות שלה. בין שפע האפשרויות והטרנדים של מסיבות בת מצווה קצת מבלבל לדעת איך לחגוג כמו שצריך, ולכן ריכזנו עבורכם כמה טיפים מועילים שיעשו לכם סדר בנושא כך שתוכלו לדעת איך לבחור מקום לבת מצווה של בתכם.

אפיינו את הקונספט של האירוע

אירוע מוצלח מתחיל מתכנון נכון, ולכן חשוב לאפיין את הקונספט המרכזי של האירוע ובהתאם לארגן את הדברים המהותיים כמו קישוט ועיצוב של המסיבה, הכיבוד שיוגש להנאת האורחים, המוזיקה שתהיה באירוע, האטרקציות שיכללו במהלך האירוע וכמובן המקום הפיזי בו מסיבת הבת מצווה צפויה להיערך.

בואו להכיר את ניין אירועים >>>

בחרו מקום לבת מצווה שיתאים מבחינה גיאוגרפית

מומלץ להתאים את המקום בו האירוע ייערך על פי נוחותם של האורחים שצפויים להגיע, כי הרי בזכותם האירוע יהיה איכותי ומוצלח ויותיר זיכרון נעים. לשם כך העדיפו לבחור מקום לבת מצווה הממוקם במיקום נגיש וכמה שיותר מרכזי עבור המוזמנים, הן מבחינת דרכי הגעה ברכב פרטי ותחבורה ציבורית. 

ערכו רשימה של מוזמנים

באמצעות רישום מסודר של כל האורחים שצפויים להגיע לאירוע תוכלו להבין מה יהיה סדר הגודל שלו, וכך בהתאם לבחור מקום לבת מצווה שיתאים מבחינת כמות המוזמנים. אם הרשימה תסתכם בכמה עשרות של מוזמנים, תוכלו להסתפק במועדון ייעודי למסיבות בת מצווה שהוא קטן יחסית אך גם מרווח עבור כמות האורחים.

התרשמו מהאווירה של מקום האירוע

לאחר שסיננתם את המקומות שפחות יתאימו לאירוע בת המצווה שתכננתם, כדאי להגיע באופן פיזי למקומות הנבחרים כדי להתרשם מהאווירה שיש בהם ולהבין איזה מועדון בת מצווה יהיה הטוב ביותר עבור ילדתכם.

Share this post

גלילה לראש העמוד