מה קוסם לישראלים בדובאי?

ישראלים מתים על דובאי בגלל כמה סיבות וכולן ממחישות היטב למה הנסיעה לשם היא הגשמת חלום של ממש, וכמה טוב שהיא נפתחה לתיירות ישראלית. להלן כמה סיבות נפלאות לבקר בדובאי וכמה מהן בוודאי יתאימו לכם.

השילוב האותנטי-אקזוטי-מודרני בכל מקום

זה לא נמאס לדבר על השילוב הזה משום שדובאי לקחה את זה באמת לרמה עילאית של שילוב בין המדבר האקזוטי, המסורת והתרבות המזרח תיכוניות עם המודרנה הכי יוקרתית ומעודנת שיש. אתם יכולים לראות שם את האדריכלות הכי מתקדמת ונועזת לצד מסגדים ומקומות שהם מסורתיים והיסטוריים ובתוך כל זה קוד התנהגות מאוד שמרני למרות כל הפיתויים מסביב.

לפנק, לפנק, לפנק

נכון שמי שיש לו כסף נהנה הכי הרבה בדובאי מכל מה שיש לה להציע משום שהכסף שם מצוי בשפע במדינה העשירה הזאת וכל מי שמגיע לשם נמשך בעיקר לעסקים וליוקרה, אולם גם בתקציבים צנועים יותר אפשר להזמין חופשה בדובאי להתפנק כמו שצריך וליהנות ממה שיש לדובאי להציע בתחום המלונאות, הקולינריה, השופינג, האטרקציות לילדים ולמשפחה והרומנטיקה. דובאי פשוט נוצרה על מנת לפנק ולאפשר את החיים הטובים ביותר בלי זיופים וחיקויים ואתם יכולים ליהנות מזה חופשי.

קולינריה עילית

כל מה שלא נגיש לנו בעולם או שכבר התנסינו בו מגיע בדובאי לרמות אחרות לגמרי של חומרי גלם ויצירתיות קולינרית, אין שפם פשרות ואין שם הסתפקו במועט. הטוב ביותר נמצא שם להנאתם של עשירי העולם ואנחנו בתוכם נהנים מכל המטעמים האלה.

אטרקציות גרנדיוזיות

המגדלים הכי גבוהים ומפוארים וכדוגמה ניקח את גורד השחקים בורג' חליפה, ההמצאות האדריכליות הכי דמיוניות וחד פעמיות, העיצובים הכי מיוחדים, העולמות השלמים שנמצאים בתוך בניינים שאין סיבה לצאת מהם, כל זה נמצא בדובאי ומטריף את הדמיון של הישראלים ובצדק. למה לוותר על כל היופי הזה?

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילו סוגי אטרקציות לאירועים אינטימיים וקטנים יותר יש
עד לפני חמש שנים כל אירוע שהיה נערך בארץ היה גדול וגרנדיוזי ככל האפשר. אנשים רבים האמינו כי ככל...
קרא עוד »
דצמ 19, 2018
איך לבחור מתנות שתוך כדי יקדמו לנו את העסק?
בחירה של מתנה מצריכה חשיבה מעמיקה לגבי הצרכים של האדם שאמור לקבל את המתנה, ורכישה של מתנה עבור בעל עסק...
קרא עוד »
אוג 27, 2019
כיצד מתנות לתערוכות תורמות לשיווק שלך
בכדי שהעסק שלכם יוכל להתרומם ולהגיע לאן שאתם שואפים, אתם צריכים לבדוק טוב מאוד שאתם בוחרים להציע...
קרא עוד »
אפר 13, 2017