איך תשמרו על חיי הזוגיות

שמירה על הזוגיות

המאה ה-21 טומנת בחובה לא מעט אתגרים בפני זוגות. מה שהכרנו כבר איננו קיים, יש הסבורים שגם הרומנטיקה הישנה והטובה איננה עוד. לראיה, זוג אחד מכל ארבע זוגות נשואים, מתגרש היום. לא מעט זוגות מודים שיש להם דברים יותר חשובים בחיים מזוגיות, לא מעט זוגות אינם חשים שהזוגיות שלהם מהווה עבורם קרקע בטוחה.

יש הסברים רבים מדוע מה שפעם היה נחשב בטוח כל כך, היום כבר איננו כך. אפשר למנות בכך נקודות כמו קריירה, מטרות ושאיפות, עצם זה שכיום מרבית הזוגות אינם מגיעים ממקומות דומים, יש כמובן את העניין שהם מכירים אחד את השני במקומות שלא נחשבים קלאסיים, כלומר לא מדובר בהיכרות דרך שידוך או דרך המשפחות אלא ממקורות אחרים, ובכלל נדמה שהיום כל צד בזוגיות רואה את היחסים אחרת וכן גם את מקומו ביחסים בצורה שונה.

שמירה על הזוגיות

לכן השאלה כיצד לשמור על הזוגיות היא הרבה יותר מהותית ורלוונטית לזוגות שונים. הנה כמה דוגמאות כיצד אפשר לשמור על זוגיות טובה ובריאה לאורך זמן. לפני כן רק נציין, כל זוג יכול למצוא נקודות מסוימות שיתאימו עבורו יותר, כמו כן, באופן טבעי זה דורש עבודה רבה ששני בני הזוג צריכים לעשות.

תקשורת – זוגיות טובה מבוססת על תקשורת פורייה, פתוחה, תקשורת בה אין חשש מצד אף אחד מהגורמים לומר את אשר על ליבו.

הפרייה והעצמה הדדית – על מנת שהזוגיות תחזיק מעמד, כל אחד מבני הזוג צריך להפרות ולהעצים את הצד השני, צריך לעודד אותו לעשות דברים ולהתעלות. כך כל אחד ירגיש שהוא מקבל פרגון ותמיכה.

לעשות את הדברים ביחד ולחוד – על מנת לשמור על זוגיות בריאה, צריך לייצר תחביבים משותפים ומצד שני, כל אחד מבני הזוג צריך גם ליהנות לעשות דברים לבד, דברים שעושים לו טוב. זה לא אומר שהוא לא צריך לשתף את הצד השני בהם.

זמן איכות – מי שרוצה זוגיות טובה חייב לייצר לעצמו זמן איכות משותף, ארוחת בוקר, צהריים או ערב, בילויים, סופי שבוע, כל דבר שיכול לייצר הנאה הדדית.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אולם חתונה מושלם בשביל חתונה מושלמת
ריבוי גני האירועים, והטרנד המסתובב סביב הבחירה בגני האירועים כיעד המועדף על זוגות רבים ביום חתונתם,...
קרא עוד »
יונ 25, 2017
היתרון של קייטרינג לחתונה
קייטרינג לחתונה הוא חלק חשוב בחתונה. זה צריך להיות הדבר הראשון שעומד בראשכם כשאתם מתכננים חתונה....
קרא עוד »
ינו 07, 2023
מתנות לחברה
אם את מחפשת מתנה לחברה הכי טובה, לבת משפחה, לאחות או לעובדת שלך - תכלי לבחור מגוון מתנות און ליין באתר...
קרא עוד »
אוג 23, 2020