כל אחד אוהב את רצועת השעון שלו בצורה שונה. ישנם אשר יעדיפו רצועות מתכת כמו זהב וכסף, ויש שתמיד יעדיפו רצועות עור לשעונים. אז מה עדיף לקנות? מה יותר איכותי?
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

רצועות עור לשעונים או ממתכת? השוואה

כל אחד אוהב את רצועת השעון שלו בצורה שונה. ישנם אשר יעדיפו רצועות מתכת כמו זהב וכסף, ויש שתמיד יעדיפו רצועות עור לשעונים. אז מה עדיף לקנות? מה יותר איכותי?

מבחר רב של רצועות לשעונים

בחנויות היוקרתיות יותר, ניתנת לכם האפשרות לבחור רצועות עור לשעון או רצועות מכסף או זהב למשל. בחנות שכזו מבחר רב שך רצועות בגוונים שונים, וודאי לפחות רצועה אחת תמצא חן בעינכם.

איך מתאימים רצועה?

גם אם הייתם בטוחים שאתם עומדים לקנות רצועות עור לשעון, ברגע שתיכנסו לחנות, למשל באמצעות האינטרנט, תוכלו להיווכח כי המבחר הוא רב.

אם לא הגעתם סגורים על רצועה מסוימת, תמיד תוכלו להתאים את הרצועה לשעון, בין אם מדובר ברצועה עשויה מעור, כסף או זהב.

סוגי רצועות

חשוב לא רק להתייחס לגוף השעון עצמו. חלק אינטגרלי מהעיצוב שלו היא הרצועה. בחנות תוכלו  לראות מגוון צבעים ועיצובים, חלקן בסגנון קלאסי, חלקן בעלות מראה עכשווי ומודרני יותר.

רצועות שמתאימות לכל סגנון, עיצוב וטרנדים אחרונים. יש לזכור לרצועה חשיבות דומה לזו של השעון, שכן ביחד הם סוג של תכשיט.

סגנונות שונים

רצועות לשעונים בעיצובים שונים אשר משלבות סגנון קלאסי ועכשווי המתאים לכל סטייל, רצועות שעונים לא פחות חשובות מהשעון עצמו שהוא תכשיט לכל דבר ועניין.

היכן קונים? 

רצועות עור לשעונים או רצועות כסף וזהב יש לקנות בחנות ידועה ובעלת שם, כך תהיו בטוחים שלא מרמים אתכם ומציעים לכן לרכוש מוצר מזויף.

רצוי מאוד שהרצועה תהיה חזקה ועמידה, אלה שעונים אשר מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, ככל שעון עמיד בפני הצטברות חלודה.

השעונים הללו הם שילוב של יוקרה, איכות וסטייל, רצועת השעון שלכם תהיה הכי אופנתית.

Share this post

גלילה לראש העמוד