חתונות בטבע

חתונה בתל אביב

חתונה בטבע

בישראל יש המון  אירועים מסוגים שונים, אם באולמות או בגני אירועים. לפעמים אנשים רבים, חשים שהם נמצאים באותו האירוע, כך שהוא נראה אותו דבר בכל אולם. לא כולם עבר נהנים מחתונות ולכן אירועים מיוחדים יהיו עבור המוזמנים והזוג שנישא למשב רוח מרענן. חתונות בטבע הפכו להיות הטרנד הכי מושך, ניתן לבצע אותן רק באמצעות חברת הפקות, אשר מכירות את המיקומים המיוחדים, הוצאת האישורים, חברות קייטרינג, חברות עיצוב אירועים, תקליטנים, הגברה ועוד. מדובר על הפקה גדולה שיש לדעת כיצד לנהל אותה.

 

יש לבחור נכון את  המיקום שח אירוע בחיק הטבע, אם לחוף הים, ביער, מיקום כגון הר או מדבר חברות ההפקות, מכירות היטב את המיקומים ויכולים להראות לכם תמונות וקליפים מאירועים כאלה שהם כבר הפיקו ואתם כזוג שעונד להינשא, תוכלו לראות בעצמכם.

 

אווירה מיוחדת באירוע בלתי נשכח

 

יש לציין כי האווירה של חתונות בטבע היא מיוחדת, כל הארגון המיוחד. אנשי צוות ההפקה, עומלים חודשים לפני  האירוע. ההפקה תדאג לכול ואתם לחליפת חתן ושמלת כלה. כמובן שההפקה תתייעץ אתכם לגבי סוג האוכל, תשאל את דעתכם לגבי העיצוב של האירוע, הריהוט שיהיה בו וכדומה. הדבר הראשון שיש לשים לב אליו לפני שמתחילים בהפקת האירוע, הינו כמות המזומנים. על פי כמות המוזמנים, ניתן יהיה לחשוב לגבי אומדן של גודל המיקום, הריהוט, המנות לאורחים, המשקאות ועוד.

 

חברת ההפקה תדאג לנוחותם של האורחים, כאשר יהיו שירותים ניידים, גנראטורים לחשמל בשטח החתונה,. גם מבחינת ציוד רזרבי כגון ציוד הגברה, שיהיה נוסף במקרה שחלילה תהיה תקלה בהגברה, גנראטורים נוספים וכל מה שקשור לאירוע  שיהיה מושלם וללא תקלות לא נעימות.

 

חתונה קטנה או גדולה בטבע?

 

לרוב חתונות בטבע, הן בסדר גודל רב, כלומר, כמה מאות מוזמנים ואפילו יותר. יש זוגות שמעוניינים בחתונה אינטימית אבל מיוחדת, שתיערך בחיק בטבע, ליד אגם קסום או איזה יער מוריק עם נוף מרהיב.. יש ליידע מראש את חברת ההפקה, לגבי סוג החתונה שתרצו לערוך, אם אינטימית או המונית יותר. ניתן לבחור קונספט של האירוע, כגון אירוע כפרי, אירוע בקונספט של בוקרים, ימי הביניים וכן הלאה. כל רעיון כזה יכול להיות מעניין ולמשוך יותר את קהל המוזמנים שלכם.

דאגו לאקוסטיקה נכונה של התקליטן, היות ומדובר באירוע טבע שמן הסתם הוא יתקיים במקום פתוח. לשם כך, נדרש ציוד הגברה מיוחד שיוכל לעמוד בתנאים אלה. חברות הפקה, יודעים למי לפנות והם מארגנים את הכול בדיוק רב מ א'-ת'..

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בר קפה לאירועים- סוגי הקפה שתגישו באירוע שלכם.
בברי הקפה לאירועים ובבתי הקפה ברחבי העולם מגישים סוגי משקאות קפה רבים. בינהם ניתן למנות את הקפה...
קרא עוד »
ינו 31, 2018
האם יש יתרון בשירותי חברת ניקיון לאירוע במקום סגור?
אולם סגור יכול להתאים למגוון רחב של אירועים אבל המאפיין היחיד שמשותף לכולם הוא הצורך בשירותי ניקיון....
קרא עוד »
דצמ 28, 2016
מגש פירות ליום הולדת – להפתיע כמו שצריך
פירות הם אחד מהמרכיבים החיוניים להשלמת כל אבות המזון המומלצים לתזונה נכונה, ולכן ניתן למצוא אותם...
קרא עוד »
ספט 12, 2022