רעיונות למתנה אישית מכל הלב

מתנה אישית מהלב היא מתנה אידיאלית לתת למישהו. זו תהיה מחווה מתחשבת שהם יזכרו לנצח תארו לעצמכם כמה יותר כיף זה יהיה לתת למישהו מתנה אישית שהוא באמת רצה ורצה לקבל. מתנה אישית היא משהו שהמקבל יזכור לאורך זמן. לכן חשוב להעניק אותה ולהיות יצירתיים. 

אז איזה מתנות אפשר לבחור?

מתנה אישית מהלב היא מתנה מיוחדת ובלתי נשכחת. עם זאת, רוב האנשים אינם מסוגלים לחשוב על משהו מקורי וייחודי כאשר הם קונים מתנות. מתנה שניתן להתאים אישית למצב הרוח או לאישיות הנוכחית של מי שמקבל אותה, ומדובר במתנה מושלמת לכל אירוע.

מתנה אישית מהלב היא תמונה על בלוק עץ. כמו של זוגות, בני משפחה, נכדים וילדים. מתנה כזאת עובדת על עיקרון דומה לכרטיס ברכה מותאם אישית. הבלוק יכול להכיל משפטים ותמונות פשוטות שיכניסו את המקבל למצב רוח חיובי. 

אז מה האופציות במתנה כזאת? 

כשמדובר בתמונה במתנה, אנחנו לא יכולים שלא לחשוב על מתנה אישית מהלב. זה משהו שהיינו רוצים לתת למישהו מיוחד, כיום באמצעות חברות ואתרי דפוס, אנחנו יכולים להעלות בקלות תמונה של גוש עץ, לשים אותו באלבום ולכתוב עליו "אני אוהב אותך".

אנו יכולים ליצור מתנות אישיות מהלב על ידי הדפסת תמונה על גוש עץ, אשר נוכל להשתמש בה כשנרצה להעניק מתנה ייחודית.

הרעיון הוא ליצור מתנות אישיות עם תמונות של יקיריכם. תמונה על בלוק עץ זוהי מתנה נפוצה שאנו מעניקים ליקירינו. יכול להיות שאנחנו נותנים את זה בפעם הראשונה או אולי נתנו להם את זה פעמים רבות בעבר. בדרך כלל אנחנו שומרים את המתנה הזו באלבום, שמרוחק מהמתנות והמזכרות האחרות בבית שלנו.

לסיכום, תמונה על בלוק עץ זוהי מתנה אישית מאוד, אך היא יכולה לשמש גם ככלי קידום ומכירות.

הזמינו עכשיו באתר של Blocka>>>

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 טיפים לחליפה המושלמת לחתונה
מה לא נאמר על חיפוש השמלה המושלמת עבור הכלה, אך מה עם החתן? זה ששובר את הכוס, שואל את השאלה הגדולה ועומד...
קרא עוד »
מאי 20, 2019
אמן חושים לאירועים
מתכונן לכם אירוע ואתם רוצים שהוא יהיה מוצלח, שונה וייחודי? אתם לגמרי צודקים. לכן, אם חשוב לכם שכולם...
קרא עוד »
מאי 04, 2022
מתנה טבעונית – רעיון שיתאים בצורה מעולה
אם תרצו לקנות מתנה טבעונית לחבר קרוב, יהיה אפשר לבחור במארז עם מוצרים טבעוניים של משק בוטיק. בין מוצרי...
קרא עוד »
מאי 10, 2022