מקום לסדנאות בשרון
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

מקום לסדנאות במרכז

קיים מגוון עצום של סדנאות וקהל גדול לא פחות, שצורך אותן. אבל לא תמיד קל למצוא מקום לסדנאות במרכז, שהוא גם איכותי, נעים, מכיל, עם כל השירותים המשלימים שצריך וגם מספיק מגוון כדי לתת מענה לסוגים שונים של סדנאות. אז איך מוצאים את המקום המתאים לסדנה שלכם במרכז?

מקום לסדנאות במרכז עם שירותים משלימים

אם אתם מקיימים סדנאות במרכז, אתם בטח יודעים שיש לכם קהל יעד עם ציפיות גבוהות יחסית. המקום צריך להיות נקי, מסודר ומתוחזק היטב, מעוצב באופן אטרקטיבי ומזמין ובעיקר – לכלול את כל השירותים המשלימים שאולי תצטרכו: כיסאות ושולחנות, או מזרונים וכריות, מקום גדול ורחב, או חדר קטן ואינטימי, עם חדרי שירותים צמודים, עם אפשרות להזמין כיבוד ואפילו עם מישהו שדואג לכל מה שאתם צריכים, לאורך הסדנה, כמו כיסא נוסף, הנמכה והגברה של המזגן, מילוי המיחם ועוד.

היכנסו לאתר ושריינו לכם מקום: https://mycampus.co.il/

מקום ייצוגי לסדנאות

המקום שבו אתם מקיימים את הסדנה שלכם מייצג בידה רבה גם אתכם – אם מדובר על מקום צנוע, פשוט ובסיסי בשירותים שהוא מציע, כך הדבר משליך גם עליכם ועל העסק שלכם.

אם אתם מקיימים את הסדנה במקום מטופח, מעוצב, מושקע ומאובזר היטב, יהיה לכם נוח וקל יותר להעביר את הסדנה, אך גם הרושם שיתקבל אצל משתתפי הסדנה יהיה רציני ומקצועי יותר.

גם העלויות של הסדנה מתקבלות הרבה יותר בקלות, כאשר המקום בו מתקיימת הסדנה הוא מרשים ומושקע, במידה שגורמת למשתתפים להרגיש שדואגים להם ומשקיעים בהם.

מקום לסדנאות במרכז צריך לעמוד בסטנדרטים מסוימים, כדי לספק לכם את הרושם שאתם רוצים ליצור ולתת למשתתפים תחושה, שדואגים להם. אם גם אתם רוצים להעביר סדנה ברמה אחרת – דברו איתנו!

Share this post

גלילה לראש העמוד