גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

מתנות בעיצוב אישי

אין ספק שמתנות מותאמות אישית, הפכו לשחקן ענק בעולם המתנות. אם זה חריטה של ​​שם מיוחד של אדם, או הוספת כמה שורות מחממות לב על תמונה ממוסגרת.. אלה, יכולים להפוך מתנה רגילה למיוחדת. אז איפה עושים את זה הכי טוב?

מתנות בעיצוב אישי

אחרי הכל, נתינת מתנה לעמית לעבודה או לאדם אהוב, היא שיתוף התחושות שלכם איתו, והיא כמובן יכולה לקרב אתכם אליו. מתנה בבחירה אישית היא תמיד הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות למען האנשים האהובים עליכם.

ניתן להעניק מתנות מותאמות אישית כמעט לכל אחד, נשים, גברים, ילדים, קשישים וכן הלאה כי דברים מיוחדים מיועדים לכולם.

מתנה בעיצוב אישי

לא חסרים מחקרים שמראים שאנשים תופסים מוצרים המותאמים אישית כבעלי ערך רב יותר, מאשר עמיתיהם שמביאים מתנות גנריות ומשעממות. למעשה, מוצרים מותאמים אישית, נמכרים בממוצע ב- 40% יותר מהגרסה הרגילה הלא מותאמת אישית.  

מתנה אישית לכל אחד

אחת הסיבות העיקריות לכך שכל אחד ישמח לבחור במתנה אישית, היא לאפשר לקשר האישי לזרוח. מוצר מותאם אישית שבא כמתנה, מאפשר לאנשים לממש את מערכות היחסים שלהם ולחלוק קשר מיוחד עם אותו מישהו שהם מוקירים. 

זה מה שעושה מתנה אישית – מוודא את הקשר, חוגגת אותו, והופכת אותו לחזק יותר עם הזמן. אין ספק, האדם לעולם לא ישכח עד כמה אתם רוצים לחלוק איתו מערכת יחסים כה יפה.

חושבים עליכם

אתם מכירים את הפתגם הישן ש"המחשבה היא שחשובה"? מתנה אישית מהאתר https://queen.gifts מראה אפילו יותר מחשבה מצד הנותן. לא רק שהנותן בחר את המוצר, אלא הוא גם בחר כיצד להתאים אותו. והתאמה אישית, דורשת יותר מחשבה מאשר קבלת מתנה פשוטה.

Share this post

גלילה לראש העמוד