סוגי עגילי יהלומים

עגילי זהב נופלים

אחד מן התכשיטים האהובים על ידי נשים ולא מעט גברים הם עגילים, ולא סתם עגילים, אלא עגילים שבהם משובצים יהלומים. יהלום משדרג את התכשיט ברמה מאוד בולטת ומראה לא רק על טעם טוב בתכשיטים אלא גם על רמה מסוימת מבחינה כלכלית. לא כל עגילי היהלום נולדו שווים, והם בולטים בהבדלים הקיימים בהם בכל מיני סוגים של פרמטרים שמדייקים את הבחירה של התכשיט שהכי אוהבים.

מבחר רחב של עגילים עם יהלומים

מכיוון שהעולם של התכשיטים הוא כזה שתלוי ברמה של יצירתיות, ניתן למצוא סוגים רבים של תכשיטים שמצאים תחת אותה הקטגוריה, כפי שקורה בזו של עגילי יהלומים. עגילים מגיעים בעיצובים ובגדלים שונים, דבר שמפשר לכל אדם למצוא לעצמו את התכשיט שהכי מתאים לצרכיו. 

זה כולל עגילי יהלום סוליטר הצמוד לאוזן או עגילי חישוק עם שיבוץ של יהלומים ואפילו עגילים תלויים שבהם משובצים יהלומים בשילוב של אבני חן נוספות בצבעים שונים. אחד מאפשרויות הבחירה כוללת גם את האפשרות לבחור בין יהלומים שנוצרו בדרך הטבע לבין כאלה שנוצרו באופן מלאכותי על ידי האדם. דבר זה משפיע במידה רבה על המחיר וגם על הנראות של היהלומים.

קראו על תכשיטים בשילוב יהלום סינטטי >>>

שימו לב לתעודה גמולוגית

כמו בכל מוצר שבו אנחנו משקיעים השקעה כספית ומעוניינים לקבל סוג של אחריות ותו מעיד על איכות המוצר שקונים, כך גם בעולם של התכשיטים, עם הדגש על אבני חן ויהלומים ישנה תעודה שמעידה על כל הפרטים הקשורים בתכשיט. דבר זה מעיד על איכות היהלום ועל כל הפרטים שמרכיבים אותו מבחינה גמולוגית. התעודה מסבירה בצורה הכי נהירה את הדירוג שמקבל למעשה היהלום שמשובץ בתכשיט מבחינת ניקיון, משקל, צורה וצבע. פרמטרים שמשפיעי בסופו של דבר על התמחור שלו.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדברה במודיעין
תמיד צריך להתכונן למזיקים ולתיקנים אורחים. אף פעם אי אפשר לדעת מה מסתתר מאחורי כירות הבית שלכם, כמו גם...
קרא עוד »
מרץ 22, 2022
אולם לברית- למצוא את האולם האידיאלי בזמן קצר
במזל טוב נולד לכם בן ואתם, כבר בימים הראשונים להולדת התינוק, מתחילים לתכנן את אירוע הברית, היות ובימים...
קרא עוד »
פבר 13, 2017
גן אירועים מול אולם אירועים
מה היתרונות והחסרונות העיקריים של כל סוג של מקום לאירועים? מה יתאים לכם ולאורחים שלכם יותר: גן...
קרא עוד »
מאי 05, 2015