גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

בוצ'ר עם חריטה

חרט עץ הוא אדם המשתמש במכונה כדי ליצור אמנות על עץ. עבודתו של חרט העץ תלויה בסוג העץ, בצבעו ובאופן החיתוך. אדם העובד כחרט יכול להיקרא "אמן תחריט". (חרט מקצועי). חרט עץ משתמש במכונה כדי ליצור אמנות על עץ. ניתן לעשות זאת באמצעות סרט, עופרת או מנוע חשמלי. ישנם סוגים שונים של מכונות המיועדות לחריטה על עץ, כולל דיו, שמנים ושעווה על בסיס מים. אך עם הטכנולוגיה של היום, כמו ברוב התחומים בעולם, תהליך החריטה על עץ נעשה פשוט יותר, מהיר יותר וזול יותר, כמו חריטה במכונות שמבצעות חיתוך מהיר ועל פי תבנית או כיתוב שמחליטים, או חריטה בלייזר. לכן כיום לא צריך למצוא חרט עץ וניתן בקלות בכל חנות אביזרי אפייה ומתנות לבצע חריטה מהירה על מוצרי עץ, כמו חריטה על בוצ’ר.

למה צריך חריטה על בוצ’ר?

חריטה על מוצר מסויים או על מתנה היא דרך מוכרת ומאוד ותיקה עובר הקדשה לאדם שניתנה לו המתנה, הקדשה שהיא לא נפרדת מהמוצר וכשאדם שלו נתנו את המתנה משתמש במוצר, הוא תמיד יראה את ההקדשה ויזכר כמה הוא חשוב לאדם שנתן לו את המתנה עם ההקדשה.

בוצ’ר למעשה עשוי מעץ עבה, עמיד ומאסיבי, לכן ניתן לבצע עליו חריטה שתהיה עמוקה ולכן לא תשחק. החריטה תהיה עמידה והמוצר עצמו עמיד ולכן בוצ’ר עם חריטה תהיה מתנה שמקבל המתנה יוכל לעשות בה שימוש שנים רבות. מכיוון שמדובר בעץ חזק, החריטה על בוצ’ר תראה נקייה יותר לעומת על מוצרי עץ אחרים.

בוצ’ר מונח במקום מרכזי בבית – במטבח. עושים בו שימושים שונים, החל מחיתוך של אוכל, הגשת בשר, משטח להנחת דברים חמים מאוד ועוד. לכן כאשר אנו נותנים כמתנה בוצ’ר עם חריטה, נוכל להבטיח שנתנו מתנה מאוד שימושית וכך גם החריטה המיוחדת שביקשנו לבצע על הבוצ’ר, בין אם זה אלמנט מסויים או חריטה של הקדשה, תמיד מקבל המתנה יוכל לראות אותה לפניו.

Share this post

גלילה לראש העמוד