5 טבעות אירוסין בעיצוב שונה

טבעות אירוסין

טבעת אירוסין היא אחת התכשיטים המדוברים ביותר. הן בגלל העיתוי המיוחד בו מעניקים אותו, והן בגלל העיצובים המלהיבים ומגוון האפשרויות הקיים. אמנם ניתן לומר שטבעת אירוסין היא טבעת זהב שבה משולב יהלום. אבל מנקודת מוצא זו ניתן להגיע רחוק… כי כאשר המעצבים עובדים עם ראש גדול ופרץ של יצירתיות נובע מהם, מגוון הטבעות שיוצאות תחת ידיהם הוא עצום. אז הבה ונכיר חמש טבעות אירוסין בעלות עיצוב שונה.

  1. איטרניטי – טבעת שלה מראה ייחודי המשלב יהלומים על גוף הטבעת. לרוב בטבעת כזו ישולבו מספר יהלומים בגודל אחיד זה לצד זה. בשונה ממרבית טבעות היהלום שבהן יהלום אחד מרכזי, בטבעת זו שהיא טבעת אירוסין יוקרתית, מופיעים במרכז הטבעת מספר יהלומים זה לצד זה.
  2. טבעת יהלום מגן דוד – טבעת יהלום יכולה להיות מעוצבת בצורה מסוימת. ולשלב את הזהב ואת היהלום באופן כזה שיוצר מראה ייחודי. אחד הרעיונות המפתיעים הוא טבעת יהלום מגן דוד. אכן, טבעת יהלום שמלבד למראה יש לה גם אמירה משלה.
  3. טבעת פרח – בהשראת העיצוב המיוחד וקבלת מראה בעל משמעות ניתן ללכת גם לכיוון של פרח. היהלומים יתפסו כמובן את המרכז של הטבעת והם ישלימו את המראה של הפרח.
  4. טבעת טיפה – מי אמר שהיהלום אמור להיות עגול בכל הטבעות? יש בהחלט אופציה לשלב יהלום בצורת טיפה. מדובר על טבעת בעלת מראה בולט וייחודי שבהחלט נהנה מייחודיות משלה. היהלום בצורת טיפה בולט על רקע האצבע ומדגיש גם את היהלום המשובץ בטבעת.
  5. טבעת בעיצוב אישי – לא תמיד צריך לבחור מתוך מבחר קיים את הטבעת הרצויה. אם אתם אוהבים ייחודיות ויש לכם טעם אישי שמאפיין אתכם, אתם באמת לא חייבים להתאים את עצמכם למבחר שקיים בחנות התכשיטים. אמנם יש מבחר רחב ומרבית הלקוחות מצליחים לבחור לעצמם את התכשיט האהוב והקולע. אבל יחד עם זאת קיימת אופציה נהדרת של עיצוב אישי של הטבעת שלכם. עיצוב זה מתבצע בליווי מקצועי של מעצב תכשיטים מנוסה, הוא שומע מה אתם רוצים ויחד חותר לעצב את התכשיט המתאים.
אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות לכל אירוע – ככה תתאימו שי לכל מאורע!
אירועים הם תמיד דבר משמח וכיפי, בעוד שלנו, העם היהודי: לא חסרים אירועים מסוגים שונים כמו - בריתות, ימי...
קרא עוד »
ינו 27, 2019
מראת סלפי
"איפה הצלם מגנטים? אנחנו רוצים לעשות תמונה!" את המשפט הזה לא מעט אורחים אומרים באירועים למארגני...
קרא עוד »
מרץ 17, 2022
לכמה אורחים מתאים אירוע במועדון?
מספר האורחים לאירוע מועדון תלוי בגודל החדר ובסוג האירוע. זו שאלה שמתכנני אירועים רבים ישאלו את עצמם....
קרא עוד »
אוק 19, 2022