טיפים לבחירת מתנות

טיפים לבחירת מתנות

"שונא מתנות יחיה" אומרים, אך כל אחד מאיתנו אוהב לקבל מתנה גדולה או קטנה, מקרוב משפחה, חבר או מקום עבודה, מרביתנו גם אוהבים לתת מתנות ליקירנו, אם אלה
מתנות מקוריות לאישה או לגבר זה לא משנה, הרי מה יותר נחמד מלעשות כיף למישהו, לעשות לו שמח בלב, ואחת הדרכים לעשות שמח לאנשים היא להעניק להם מתנה, עם או בלי סיבה.

על מנת שהשמחה תהיה אמיתית, על מנת שהצד המקבל באמת ייהנה מהמתנה ואנחנו באמת נרגיש שעשינו משהו מיוחד, משהו שמטיב עם מי שמקבל את המתנה, הרי שאנחנו צריכים לדעת איך עושים את זה, כלומר, אנחנו צריכים לדעת כיצד בוחרים מתנות כמו תיקי Anello בצורה חכמה.

זה אולי נשמע מוזר, אך יש טיפים שונים כיצד בוחרים מתנות בצורה נכונה. יש אנשים שמתמחים בכך, הם יודעים בדיוק מה לקנות, איפה לקנות, הם יודעים מה הצד השני ירצה לקבל. יש אנשים שמתקשים בכך, אנחנו יכולים לראות את זה למשל, בקרב גברים שאמורים לקנות מתנות לנשים שלהן, לא תמיד הם יודעים כיצד לעשות את זה. אז הנה כמה טיפים שיכולים לעזור.

טיפ ראשון, תקשיבו, תאזינו, תשימו לב מה הצד השני מחפש, מה הוא רוצה. לפעמים מספיק לשמוע חצי משפט על כך שהיא מחפשת טבעות שחורות מיוחדות או משהו ספציפי ואם נקנה לה זאת בהפתעה, אז נגרום לה אושר רב.

טיפ שני, מתנות לא חייבות לעלות הרבה כסף, הן יכולות להיות מאוד זולות, החוכמה היא לא להשקיע הרבה, החוכמה היא להשקיע בצורה נכונה, להשקיע במוצר הנכון. כך קונים מתנה שתשרת את הצד השני.

טיפ שלישי, תקנו מתנה שיכולה לשרת את הצד השני, בין אם זה לאורך זמן ובין אם זה פעם אחת יחידה. בצורה כזו, אנחנו יכולים להיות בטוחים שהצד השני ייהנה מהמתנה ויעשה בה שימוש.

טיפ רביעי, תחפשו מתנה מקורית. יש דברים שכל אחד יקנה בתור מתנה ויש דברים שכל אחד יכול לקנות לעצמו. אם אנחנו נחפש משהו מקורי, לא רק שזה יהיה יותר מיוחד, סביר להניח שזה יעורר הרבה יותר עניין.

טיפ חמישי, תקנו מתנה בעלת משמעות אישית, לא משהו כללי מדי.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בוק בת מצווה
אין אירוע מרגש יותר מאירוע בת מצווה. הורים לילדת בת מצווה מוצאים את עצמם מתרגשים מאוד מהאירוע המסמל...
קרא עוד »
יול 16, 2020
הרכב מוסיקלי לאירועים
מוסיקה היא אלמנט בלתי נפרד מאירוע - בין אם מדובר על אירוע חתונה, בר/ת מצווה, יום הולדת, נשף סיום תיכון,...
קרא עוד »
יול 18, 2021
למה חולצות מעוצבות הן המתנה המושלמת
כאשר יש לנו אדם אשר קרוב אלינו אנחנו נרצה לעשות כל מאמץ בכדי להבטיח כי אותו אדם יידע כמה הוא חשוב לנו...
קרא עוד »
דצמ 29, 2018