מתנות לכל אירוע – ככה תתאימו שי לכל מאורע!

מתנות לכל אירוע

אירועים הם תמיד דבר משמח וכיפי, בעוד שלנו, העם היהודי: לא חסרים אירועים מסוגים שונים כמו – בריתות, ימי הולדת בר או בת מצווה, לידות, חגים ושאר סיבות למסיבות.

עם זאת, איתור מתנה לאירוע, מחייבת מחשבה עמוקה. לכן מומלץ לחפש אחר רעיונות למתנות באינטרנט, כמו גם שכדאי לקבל השראה מאתרים אלה, ובמידה ונמצא אתר מתנות טוב: תוכלו לשלוח בקלות מתנות לכל אירוע במשלוח אישי.

כיצד מתאימים את המתנות לאירועים?

הנה כמה טיפים טובים!

  • גודל האירוע – נסו להבין מהו גודל האירוע. לאירועים קטנים ומשפחתיים או אפילו אירועים חברתיים, בסדר גודל קטן: מומלץ לבחור מתנות סמליות, שכן לא מדובר באירועים שאורגנו עם הוצאה גדולה. לאירועים כמו חתונה, ברית, או בר מצווה, העניקו  צ'ק או מתנה גדולה יותר על מנת לכבד את האירוע. את סכום הכסף העניקו לפי קרבה ולפי יכולתכם הכלכלית.
  • תקציב – חשוב להתאים את גודל המתנה לתקציב שלכם. אם אתם מנהלים עובדים ואתם רוצים להעניק להם שי לחג, או שי עבור כנסים ומסיבות חברה: התאימו את התקציב לכמות העובדים שלכם. בכך תוכלו לבחור מתנות מתאימות. כיום אתרי אינטרנט וחנויות מקוונות כמו TheGift מציעות מגוון מתנות לעובדים, תוך שבאתר ניתן לבצע התאמה לתקציב שלכם בצורה קלה וחכמה.
  • שימושיות – בזמן שאתם מעניקים מתנות בחרו מתנות ומוצרים שימושיים. מתנות כמו: מוצרי קמפינג מוצרי טכנולוגיה, כלי מטבח, ושאר אביזרים, הינן כדאיות ביותר, וזאת משום שהן גם משמשות את האנשים שאתם מעניקים להם מתנות, הן גם פרקטיות ובמידה ותבחרו במתנות ממותגות הנושאות את שם בית העסק או החברה שלכם –  המוצרים יספקו לכם גם פרסום ושיווק טוב.
  • פרסום ושיווק – מי ששי לו עסק, חברה או ארגון ורוצה להעניק מתנה וגם לשווק את בית העסק: יוכל לבחור מתנות ממותגות עם שם העסק מוטבע על המוצר. כיום ישנם מגוון אתרים וחנויות מקוונות שבאמצעותן ניתן לבחור מוצרים ולהטביע עליהם את שם העסק. בכך תוכלו גם להעניק מתנה יפה וגם לשווק ולפרסם את בית העסק שלכם.

אז אם אתם רוצים להעניק מתנה שימושית, לפרסם את בית העסק ולהותיר רושם טוב על כל אחד ואחד –  זה הזמן לבחור מתנות לכל אירוע בצורה נכונה ושקולה.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי להתחתן באזור פרדס חנה?
חתונה היא דבר חשוב מאוד לא רק בגלל טקס הנישואין וכל מה שהוא מסמל והכניסה של הזוג באופן רשמי לחיים...
קרא עוד »
פבר 09, 2017
יוצאים מעידן המערות עם קופה רושמת דיגיטלית
בתחילה, היו לנו נייר ועיפרון. לאחר מכן עברנו לקופות הרושמות הישנות שדמו למכונת כתיבה. אם תלך לחנויות...
קרא עוד »
דצמ 24, 2014
מקום לאירועים עסקיים בתל אביב
עריכה של אירועים היא דבר מאוד משמח אבל כאשר מדובר באירועים עסקיים הדבר הוא הכרח עבור כל בית עסק שרוצה...
קרא עוד »
פבר 10, 2016