מתנות קטנות בעלות משמעות גדולה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

מתנות קטנות בעלות משמעות גדולה לחגי 2021

מחפשים מתנה משמעותית לחגי תשרי? רוצים להפתיע עם מתנה שהיא מעבר למוצר מיותר, אביזר נוי או כל חפץ אחר שמאתגר אותנו בהתאמה ובקליעה לטעמו של המקבל? היכנסו עכשיו לאתר אלבומי וקבלו את הרעיונות הבאים שיכולים לאפשר לכם להפתיע את היקרים לכם באמת.

רעיונות מוצלחים למתנות קטנות ומשמעותיות

  • מוצר מודפס – מוצר מודפס יכול להיות רעיון נהדר. וזאת בהיות המוצר בעל אמירה אישית. אין דומה חולצה סתמית לחולצה שמכילה עליה תמונה מודפסת שלכם, של המקבל או של דמות אחרת בעלת משמעות עבורכם. זה יכול להיות מוצר אחר כמו כרית, מגבת וכן הלאה.
  • אלבום מעוצב – ניתן לעצב כיום אלבומים מדהימים בעזרת מערכות עיצוב מתקדמות. העיצובים הללו יכללו תוספות שונות כמו אלמנטים, כיתובים וכן הלאה. התוצאות עשויות להיות מדהימות ולספר את הסיפור שלכם למי שיקבל את המתנה.
  • מזכרות משותפות – ניתן לעצב מזכרות משותפות מחוויות שחוויתם בצוותא. מזכרת כזו תכיל תמונות ועיצובים, הדפסות על קנווס או על עץ לתלייה על הקיר וכן הלאה. כל תמונה שיש בה מזכרת מחוויה נעימה עשויה להיות מתנה מושלמת ואהובה ביותר.
  • לוח שנה – איך לא חשבתם על זה? אין כמו לוח שנה אישי שמכיל תמונות שלכם, של הילדים, של התינוק או של החברים. התוצר הוא לוח שנה להדפסה שהוא גם שימושי וגם חוויתי שמזכיר אתכם למקבל המתנה כל יום מחדש.

עצבו לכם מתנה מושלמת

אם אתם רוצים להשקיע חשוב לכם להכיר את פלטפורמת העיצוב אשר מאפשרת לכם לעצב היטב כיד הדמיון הטובה עליכם את התמונות שצלמתם ואת החוויות שחוויתם. התוצאה עשויה להיות נפלאה ומושלמת, והמתנה – מדהימה ובלתי נשכחת. כי זו מתנה שאולי נחשבת קטנה, אבל הרושם שלה אדיר והיא לא נשכחת עד מהרה.

Share this post

גלילה לראש העמוד