מהיכן מומלץ לרכוש כלב קינג צ'ארלס

קינג צארלס

אם תמיד הסתקרנתם אודות כלבים מיוחדים וכלבי שעשועים קטנים ויפים – חשוב שתכירו את הק'ינג צארלס והוא כלב שהפך בשנים האחרונות למאד מבוקש בעיקר בקרב בתים שיש בהם ילדים קטנים או קשישים.

קינג צארלס הוא זן של כלב שפותח המאה ה 15 מתוך זן של כלבים בשם קינג צארלס ספנייל  – כלבים שהיו בני לוויה של מלכים במאות הקודמות והעתיקות, הפך עד מהרה לכלב מבוקש בחצרות המלכים ומהלכות וניתן לראות אותו מככב בתמונות שצוירו במאות האלה.

לכלבי קינג צ'ארלס שלל יתרונות ותכונות מעולות כמו סבלנות, הסתגלות טובה לאילוף, יופי יחיצוני רב כמו גם מזג נוח, הם משמשים ככלבי ציד ועבודה המתאימים ככלבים טיפוליים והם מעולים לשעשוע ושימוש כבני לוויה לקשישים וילדים.

קינג צארלס

בשל כל אלה כיום ישנן בתי גידול אשר מגלדים את הזן הייחודי הזה, כאשר במידה ואתם מעוניינים לרכוש קינג צ'ארלס חשוב לשים לב לכמה דברים בבחירת בית הגידול:

בית גידול עם תנאים טובים – חשוב לבחור בית גידול של אנשים אוהבי כלבים, כאלה שמרעיפים אהבה על הכלבים, מגדלים אותם בתנאים טובים, שומרים על בריאות הכלבים הזכרים, הכלבות והגורים ובכלל נוהגים בהם בהומאניות תוך שמירה על בית גידול מאושר.

פיקוח – עוד חשוב לבחור בית גידול ששומר על סטנדרטים גבוהים והוא פועל בפיקוח של מרכז וטרינרי.

גורים בריאים – בחרו בית גידול אשר הגורים בו בריאים חזקים מטופלים וכאלה שנמסרים רק לאחר שנגמלו מהנקה.

תנאי  גידול מעולים – בחרו בית גידול מעולה שבו חדרים ממוזגים, צעצועים, שמיכות נקיות ומצע נוח לכלבים, בחרו בית גידול אשר עושה שימוש במזון המובחר והטוב ביותר בעולם, שיש בו ספא מיוחד, תוך שאתם בוחרים בית גידול נקי ונעים.

פעולה למען הציבור – משום שבכל הנוגע לצער בעלי חיים חשוב תמיד לאמץ כלב ולא לרכוש, ויש במידה ואתם מעוניינים רק בכלב גזעי לבחור בית גידול התורם לעמותות ופעיל כדי למצוא בית לכלבים נטושים.

הקפידו על כל אלה ותוכלו למצוא בית גידול מושלם!

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מבחני דפ"ר לצו ראשון
כל מי שעומד להתגייס לצה"ל, אמור לעבור מבחני דפ"ר לצו ראשון. מדובר על מבחנים פסיכוטכניים, שנועדו לקבוע...
קרא עוד »
ספט 08, 2020
מארגנים מופע גדול? אין מקום לטעויות, חייבים לקחת בחשבון השכרת גנרטורים
מי מאיתנו לא מתמודד מידי פעם עם משימה כמו הפקת אירוע, מופע או כל מיני חגיגות אחרות שמתקיימות בטבע?...
קרא עוד »
אוק 08, 2018
שמלות ערב לילדות צנועות ויפות
חיפוש אחר שמלות לילדות שיהיו צנועות ויפות עלול לעיתים להיות חיפוש מתיש, שהרי שמלות מסוג זה עלול...
קרא עוד »
יול 18, 2017