לחיים: מוצרי פרסום ומתנות לחובבי היין

מוצרי פרסום ומתנות

מחפשים מתנה שתדליק את הלקוחות שלכם? מתנה שתראה להם באמת עד כמה אתם אוהבים אותם? בעולם שכבר כולם מכירים הכל, והלקוחות שלכם הספיקו לקבל מוצרי פרסום ומתנות מכל סוג שיש היום בשוק, תוכלו להפתיע אותם עם גאדג'טים שהם גם אמצעי פרסום שעובר חלק, ולתת להם מגוון של מתנות מעולם היין.

יין טוב הוא תמיד סמל לאיכות חיים

חובבי יין ישנם בכל העולם, וניתן לומר שזה אחד התחביבים היותר מושקעים, למי שבאמת לוקח אותו ברצינות. מדובר על אומנות של גידול זני ענבים במדינות מסוימות, במקומות מסוימות, והתאמת הזנים לאקלים הספציפי במקום הגיאוגרפי עצמו. מדובר בהכנת היין ביקבים ביתיים או מסחריים, ועד הגשת היין בטעימות תחילה, ולאחר מכן, זיהוי הטעם הייחודי של כל אדם והתאמת היין המיוחד רק בשבילו. ישנם הפתעות גם לחובבי יין מקצוענים, וכל בציר שונה ממשנהו, כדרך הטבע.

ליין טוב, דרושים אביזרים טובים ואיכותיים, כדי לפתוח אותו בצורה חלקה, בלי לפגום ביין עצמו, וכן דרכים שונות לאיטום היין לאחר השימוש, אם החלטתם לשתות כוסית ולא בקבוק, אך אתם רוצים לשמור על איכותו של היין.

מוצרי פרסום ומתנות

במה אפשר לפנק חובבי יין אמיתיים?

חובבי יין תמיד אוהבים שיש איתם ציוד נישא לפתיחת בקבוק בכל רגע נתון ובכל סיטואציה אפשרית. חובבי יין אמיתיים ישמחו להחזיק במשרד או ברכב, או אפילו בתיק הנשיאה עצמו, לצד המחשב הנייד, סט מעוצב כחבית עם ארבעה אלמנטים לפתיחת בקבוק יין: פיית מזיגה או משפך, סכין לקילוף פקק היין, פקק אטימה לשמירה על טריות ואיכות טעם היין ופותחן/ חולץ בקבוקים.

עוד סט יוקרתי להרשים איתו את המשפחה או הלקוחות שלכם במשרד, הוא סט פותחן יין חשמלי ומשאבת ואקום. אם תחליטו לתת אותו מתנה למישהו שחובב יין מושבע, הוא יודה לכם לכל החיים ואף יזמין אתכם בודאי למספר טעימות וחגיגות בעקבות המאורע. בסט ישנו פותחן השואב את הפקק בצורה חלקה, ומשאבת וואקום, שאוטמת את הפקק בחזרה לאחר השימוש, עד השימוש הבא. אם תמתגו את הסט בלוגו שלכם, תרוויחו מתנה שאין לה תחרות, בעיקר למי שמבין הן במתנות, והן ביין.

 

 

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה הקשר בין עיצוב תערוכות לבין מיתוג ועיצוב גרפי
מקובל מאוד בקרב עסקים רבים להשתתף בתערוכות: זוהי במה בה הם יכולים לעשות לעצמם יחסי ציבור ולקשור קשרים...
קרא עוד »
אפר 28, 2015
נושאי הדגל
לדגל יש משמעות גדולה עבור כל מדינה ומדינה. לכאורה, מדובר במוט פשוט שאליו מחובר בד בעל צבע אחיד או כמה...
קרא עוד »
נוב 29, 2018
הלוואה לחתונה במסגרת חוץ בנקאית
הרגע המאושר הגיע ונפלה ההחלטה למסד את הקשר הזוגי ביניכם ולהקים משפחה בישראל. עכשיו, כל שיש לעשות הוא...
קרא עוד »
פבר 09, 2016