חוויה מטורפת לעובדים

חוויה מטורפת לעובדים

כל מנהל יודע שהדרך הטובה ביותר לתגמל את העובדים שלו, היא באמצעות מתן בונוסים וצ'ופרים שהם בנוסף לשכר החודשי הקבוע שלהם. למעשה זוהי הדרך בה המנהל יכול להראות לעובדים את ההערכה שיש לו כלפיהם תמורת העבודה הטובה שהם עושים, כך שהם ירגישו יעילים ונחוצים בעבודתם ויהיו יותר לויאליים ומסורים לעבודתם.

בנוסף לבונוסים הגבוהים שהעובדים מקבלים על עבודתם הטובה, מומלץ להשקיע בהם בדרכים אחרות כמו תכנון ארוחת צוהריים משותפת לכל העובדים על חשבון החברה, הפקת ערבי חברה והרמות כוסית לכבוד אירועים מיוחדים וחגים וכמובן איך אפשר בלי ימי כיף מהנים ושוברי שגרה במקום עוד יום עבודה רגיל.

יום כיף לעובדים

תכנון ימי כיף לעובדים דורש תכנון מקדים, ומומלץ שהוא יהיה מתוכנן כיום כיף שמתקיים במהלך היום ועל חשבון יום העבודה. במקום לערוך יום כיף בשעות הערב לאחר שעות העבודה, כדאי לפנק את העובדים עם יום חופש ספונטני מהעבודה ובמקום לעבוד כולם ילכו לעשות סדנת גיבוש לעובדים.

כשיום הכיף נערך בשעות היום, הסיכויים כי כמה שיותר עובדים ישתתפו בו הם גבוהים מכיוון שגם כך הם מגיעים למקום העבודה כמו כל יום רגיל, אך במקום לעבוד הם ייהנו מיום כיף יחד עם כל החברים מהעבודה. בנוסף, הם לא יצטרכו לפנות את שעות הפנאי שלהם בערב במיוחד כדי להשתתף ביום הכיף – דבר שמוסיף ערך רב עבור העובדים כלפי המנהל שלהם, כיוון שיום הכיף הוא על חשבונו בלבד.

אטרקציה מדליקה שהיא גם הופעה

ניתן למצוא מגוון אפשרויות לתכנון יום כיף לעובדים. אחת מהאטרקציות השוות ביותר ומומלצת במיוחד לימי כיף וגיבוש לעובדים, היא האטרקציה של TLV Show המשלבת מופע ומשחק יחד. מדובר על אטרקציה שמתרחשת באופן מציאותי וסוריאליסטי כאחד, אך כל מהלכה הוא משחק אחד גדול ומופע מיוחד שתוכנן והופק במיוחד לצורך יום הכיף.

במהלך המשחק העובדים המשתתפים יצטרכו לעבוד בשיתוף פעולה אחד עם השני, לפתור חידות ולגלות רמזים, דבר שמוסיף לגיבוש של כל עובדי החברה, ויחד עם זאת יעברו חוויות משעשעות וייחודיות שיוסיפו לאדרנלין של כל המשחק.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מפעיל ליום הולדת
יום ההולדת של הילד או הילדה שלכם מתקרב? כנראה שאתם מאוד נרגשים ומצפים ליום ההולדת של הילדים שלכם וכמו...
קרא עוד »
נוב 17, 2022
כך נגרום לעובדים שלנו להיות מאושרים במקום העבודה
אתם מנהלים את העסק שלכם כבר כמה שנים טובות אך עד היום הייתה תחלופה מאוד גדולה של עובדים? נדמה לכם...
קרא עוד »
אוק 31, 2019
מאגר פלייבקים
כיום לא מעט חברות או מקומות מוסדיים כגון גנים או בתי ספר מחפשים פלייבק על מנת לערוך טקסים עם זמרים...
קרא עוד »
ספט 07, 2022