יוצרים תרבות ארגונית באמצעות הרצאות שמעניקות כלים לכך

יוצרים תרבות ארגונית באמצעות הרצאות שמעניקות כלים לכך

תרבות ארגונית היא השפה הייחודית של הארגון, המדים של עובדי הארגון, חוויות משותפות, ערכים משותפים, ערכים שנקבעו על ידי מובילי הארון וכן הלאה.

אבל למה היא כל כך חשובה ולמה כדאי לשמוע הרצאה בנושא בניית תרבות ארגונית באתר סגול הרצאות?

חשיבותה של תרבות ארגונית

תרבות ארגונית היא שקובעת את דפוסי ההתנהגות המקובלים במצבים שונים, מכוונת את היעדים של הארגון, משפיעה על בחירת כיווני פעולה ואף משפיעה על תהליכי קבלת החלטות.

יש לה תפקיד חשוב ביצירת תחושות הזדהות ומחויבות של העובדים כלפי הארגון. הבנה שלה מאפשרת לחברי הארגון לעמוד ביעדים ולהשיג מטרות שונות ביעילות רבה יותר ואף מאפשרת לגורמים מחוץ לארגון להבין אותו טוב יותר.

היא אמנם לא מוחשית ולפעמים לא ממש ברורה, אבל היא כה חשובה להתפתחות של עסק בריא ולכן, חשוב ללמוד אותה, להכיר אותה היטב וליצור אותה, אם היא עדיין לא קיימת אצלכם בארגון.

למה חברי הנהלה חייבים לשמוע הרצאה על תרבות ארגונית?

עובדי ארגון זוכים עם הזמן להכרה ברורה יותר של היותם הנכס העיקרי של רוב הארגונים. משום כך, מושקעים משאבים רבים על ידי ההנהלה להפחית קונפליקטים והתנגדויות, לעודד מוטיבציה ויצירתיות ואף לתעל את האנרגיות של העובדים ולהטמיע התנהגויות רצויות.

הרצאה על תרבות ארגונית מעניקה לחברי הנהלת הארגון כלים שימושיים ואפקטיביים לשימוש בתרבות הארגונית בתור אמצעי שליטה אפקטיבי, נוח וחיובי בקונפליקטים שונים, במצבים של חוסר ודאות ומסיע לקיים שליטה טובה יותר בתהליכים חשובים בארגון.
לסיכום, הרצאות שונות בנושא תרבות ארגונית, כמו סדנה לפיתוח ארגוני או סדנאות הנעת עובדים, משמשות לצורך הטמעת כלים ניהוליים פרקטיים וחיוניים, תוך שימוש במשאבים קיימים, קלים ונוחים לשימוש. להתאמה של הרצאה על תרבות ארגונית, שתצעיד את הארגון שלכם קדימה, צרו איתנו קשר עוד היום!

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
6 סוגים של זרים לראש ליום הולדת
יום ההולדת נחשב לאחד הימים המיוחדים ביותר בשנה, ובצדק! מדובר על יום מרגש שבו כל החברים והמשפחה נאספים...
קרא עוד »
אוק 23, 2019
השכרת ציוד לאירועים
אירועים הוא שם כללי לענף עסקי רחב מאוד, במסגרתו ניתן לקיים אירועים קטנים או גדולים, אירועי חוץ או...
קרא עוד »
נוב 17, 2021
איך להגיע לאירוע בסטייל?
אם יש לכם אירוע עסקי חברתי או משפחתי ואתם מעוניינים להגיע אל האירוע בסטייל ובצורה אלגנטית ומרשימה -...
קרא עוד »
מאי 03, 2018